Popradčania vedú v sérii 2:0, rozhodol gól Ervinga
12. marca 2019
Na play off zápasy sa oplatí prísť
13. marca 2019

Prestávkové súťaže a tombola počas štvrťfinále

Počas domácich štvrťfinálových súbojov Kaufland Playoff Tipsport Ligy medzi HK Poprad a HC Košice sa nebude súťažiť len počas hracieho času, ale aj počas prestávok. Fanúšikovia sa môžu zapojiť do prestávkových súťaží, v ktorých sa hrá o zaujímavé ceny. Pripravená je aj tombola, do ktorej sa je možné zapojiť zakúpením tombolových lístkov vo fanshope v hodnote 1 €.

Prestávkové súťaže
1. prestávka
Súťaž na tribúne – Hádzanie hracou kockou
Aká je pravdepodobnosť, že na kocke padne číslo, ktoré si vyberiete? Úlohou súťažiaceho bude vybrať číslo od 1 do 6. Na obrazovke sa následne zobrazí animácia kocky. Ak sa zastaví na čísle, ktoré súťažiaci vyberie, vyhrá 2 celodenné vstupy do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov v AquaCity Poprad.

Súťaže na ľade – Streľba na práčku
Podarí sa vám trafiť puk do bubna práčky Whirlpool? Ak áno, získate voľný vstup na 1 hodinu do CityBowling Poprad. Opäť si tak budete môcť otestovať presnosť.

2. prestávka
Súťaž na tribúne – Uhádni hráča na obrazovke
Spoznať hráča podľa dresu s menovkou a číslom je jednoduché. Dokážete odhaliť hráča, ktorému zakryje tvár obrázok s pizzou? Výherca súťaže získa poukážku na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

Súťaž na ľade – Slalom
Na vymedzenej dráhe je úlohou súťažiaceho viesť puk v čo najkratšom čase od štartu do cieľa pomedzi kúžele. Najrýchlejší súťažiaci vyhrá balík pív Zlatý Bažant ’73.

Tombola
1. cena Automatická práčka Whirlpool
2. cena VIP Sky Lounge na streche Hotela Horizont
3. cena Tradičná thajská masáž
4. cena Replika dresu HK Poprad
5. cena 2x Kamzík burger v Dobrých Časoch

Facebook komentáre