Klub si uctí ďalšie legendy
14. marca 2019
Poprad zdemoloval Košice
15. marca 2019

Preview tretieho štvrťfinálového zápasu

Štvrťfinálová séria sa presúva pod Tatry, Popradčania si priviezli zo Steel Arény vedenie 2:0 na zápasy.

Posledný zápas

Diváci v tomto vyrovnanom zápase videli góly až v samom závere. V 56. minúte nechala košická obrana priveľa priestoru Martinovi Bellušovi na ľavom kruhu, ktorý mal dostatok času k príprave strely a nedal Habalovi šancu. Vyrovnanie však prišlo už o 8 sekúnd, keď sa individuálne presadil Ladislav Nagy. Zlatý gól padol v 4. minúte extračasu, Joona Erving vyviezol puk z obrannej tretiny až do útočného pásma Košíc a jeho strela zápästím spoza košického obrancu vymietla ľavý horný roh Habalovej bránky.

Zaujímavosť

Poprad vyhral všetkých 5 tohtosezónnych duelov v Steel Aréne. Joona Erving strelil v doterajšom priebehu 4 góly, z toho 2 boli víťazné v predĺžení.

Zamerané na hráča

Patrik Svitana

Najproduktívnejší hráč Popradu zaznamenal v tejto sezóne proti Košiciam v 7 zápasoch 6 bodov za 3 góly a 3 asistencie.

Gabriel Spilar

Spilar je siedmym najproduktívnejším hráčom Košíc. Proti Popradu si pripísal do štatistík 4 body za 2 góly a 2 asistencie, v play-off zatiaľ nebodoval.

Info z kádra

V bránke dostane opäť príležitosť Tomáš Vošvrda. V zostave nastali drobné zmeny, zápasu sa kvôli drobnému zraneniu nezúčastnia Štefan Fabian a Radoslav Macík.

Príležitosť dostane obranca Ján Ťavoda. Kompletnú zostavu predstavíme o 17.00 h na našom oficiálnom facebooku.

Organizačné pokyny

Pred úvodným buly tohto zápasu si Poprad uctí dve legendy popradského hokeja vyvesením ich podobizne pod strechu štadióna. Tejto pocty sa dočkajú Milan Skokan a Pavol Svitana.

Vo fanshope si budete môcť zakúpiť piate číslo časopisu Poprad Hockey len za 1 euro.

Počas oboch duelov budú prebiehať súťaže a zaujímavé ceny prinesie aj tradičná tombola.

Prosíme Vás aj o dodržiavanie bezpečnostných a organizačných pokynov, hlásime po 6 rokoch vypredaný štadión. Fanúšikom odporúčame prísť s dostatočným predstihom. Vstupné brány sa otvoria o 16.45 h. Zápas začína o 18.00 h

Facebook komentáre