Popradskú ofenzívu prichádza posilniť juniorský majster sveta
26. októbra 2017
Detva na svojom ľade úspešnejšia
28. októbra 2017

Preview zápasu HC 07 Orin Detva vs HK Poprad

Prvý vzájomný zápas zvládol lepšie Poprad, keď si pripísal na konto domáce víťazstvo pomerom 4:1. Popradčania sú aj vďaka zraneniam a chorobám momentálne v menšej kríze, pretože z piatich duelov vyhrali iba jeden. Detve sa nedarí od začiatku sezóny, doteraz vybojovala iba jeden bod a má na konte 15 prehier v rade. 

Posledných päť zápasov Popradu (1-4):

Poprad – Zvolen 1:4

Nové Zámky – Poprad 5:0

Poprad – Orange 20 5:2

Poprad – Košice 0:1

Trenčín – Poprad 3:2 pp

 

Posledných päť zápasov Detvy (0-5):

Liptovský Mikuláš – Detva 6:2

Detva – Nitra 0:7

Detva – Zvolen 0:5

Nové Zámky – Detva 3:1

Detva – Košice 2:3

 

Posledné vzájomné zápasy (1-0):

Poprad – Detva 4:1

 

Medzi tri žrde sa postaví jeden z brankárov Mathieu Corbeil – Alexei Ivanov.

Stratou pre Kamzíkov je pretrvávajúce zranenie obrancu Daniela Brejčáka, ktorý nenastúpi v dnešnom zápase. Do zostavy sa po zranení vrátil Ľubomír Dinda. V drese materského klubu sa dnes predstaví Martin Krempaský, ktorý doteraz pôsobil v projekte reprezentácie do 20 rokov.

Nová akvizícia Dmitri Shitikov nastúpi na krídle útoku s Radomírom Heizerom a Jurajom Majdanom. V tradičnom zložení sa predstaví druhý útok. V tretej formácií bude korčuľovať Dávid Bondra, Peter Lichanec a navrátilec Jindřich Abdul. Aleš Ježek sa posúva k bratom Paločkovcom. Dnes ešte stále neuvidíme na ľade Arne Krotáka a Richarda Rapáča, ktorí boli po zdravotných problémoch zaradení do tréningového procesu.

Facebook komentáre