Reprezentačná prestávka v pracovnom móde, klub pre vás pripravuje množstvo prekvapení
11. novembra 2017
V prvom semifinálovom zápase uspeli hráči Miškolcu
14. novembra 2017

Preview zápasu HK Poprad – DVTK Miškolc

Vyšehradský pohár dnes pokračujeme ďalšími zápasmi. Kvarteto klubov sa pobije o postup do finále. Na ľade popradského zimného štadióna si v semifinálovom zápase zmerajú sily hráči HK Poprad a DVTK Miškolc. Úvodné buly sa hodí o 18:00 hod. Odveta je na programe o dva týždne na ľade DVTK. 

Maďarské mužstvo odohralo v základnej časti pohára 4 zápasy v ktorých nazbieralo 6 bodov. Na domácom ľade zdolal Miškolc najprv Poprad a následne Nové Zámky. Pod Zoborom však nebodovali a na žilinskom ľade rozhodlo o výsledku predĺženie. V konečnej tabuľke maďarských mužstiev obsadili hráči DVTK prvú priečku.

V prvej fáze vyraďovacej časti sa stretol Miškolc so Žilinou. Hokejisti DVTK si poradili v prvom štvrťfinálovom zápase so svojím súperom hladko 5:1. Uspieť sa im podarilo aj doma keď vyhrali 6:4.

Bodovým štatistikám nášho súpera kráľuje v Erste Lige Magaly Bálint, ktorý nazbieral 21 zápasoch 14 bodov. Najlepší hráčom tímu v zápasoch Vyšehradského pohára je Márk Miskolczi s počtom 6 bodov nazbieraných v 5 dueloch. Oporou mužstva v bránkovisku je len dvadsaťročný Attila Adorján.

 

Domáce mužstvo dnes čaká prvý duel po reprezentačnej prestávke. Naposledy odohrali Kamzíci zápas v Žiline, v ktorom zdolali Vlkov 2:1. Hráčov čakal niekoľkodňový oddych a následne si opäť obuli korčule. Po oklieštených zostavách vyvolaných zdravotnými problémami dnes nastúpia zverenci trénera Ozimáka s niekoľkými zmenami.

Do brány Popradu sa dnes postaví Mathieu Corbeil, dvojku mu bude robiť Lukáš Gavalier.

V obrane nie je trénerom k dispozícií Miloslav Jáchym, ktorý ma virózu a Daniel Brejčák, ktorý sa po zranení pripravuje na nástup do zápasového tempa. Pre chorobu nenastúpi ani Jimmy McDowell.

Na úvodné buly sa postaví trojica Andreas Štrauch, Samuel Mlynarovič a Patrik Svitana. Po dlhodobých zdravotných problémoch uvidíme v zápasovom drese útočníkov Richarda Rapáča a Arne Krotáka. V zostave nefiguruje Dávid Bondra ani Juraj Majdan.

 

Vstupenky na zápas si môžete zakúpiť online na www.predpredaj.sk 

 

Facebook komentáre