Kamzíkov trápi maródka
11. októbra 2017
Poprad poľahky postupuje do semifinále Vyšehradského pohára
11. októbra 2017

Preview zápasu HK Poprad – UTE

Hráči HK Poprad dnes na domácom ľade privítajú súpera z Budapešti. V druhom štvrťfinálovom zápase sa tak pobijú o postup do semifinále. V prvom zápase vyraďovacej časti vyhrali nad UTE pomerom 4:1, dnes im k postupu stačí v prípade prehry dvojgólový rozdiel v skóre. Pri aktuálnej forme si však prehru určite nikto nechce pripustiť. 

Do dnešného zápasu však Kamzíci vstúpia v pozmenenej zostave. Vynútené zmeny v dôsledku chorôb a zranení dajú šancu obliesť si seniorský dres viacerým mladíkom z juniorského tímu.

Tréneri budú v bráne opäť veriť Mathieu Corbeilovi.

Pred ním bude hrať osemčlenná obrana, ktorá sa dnes bude musieť zaobísť bez chorého Daniela Brejčáka či zraneného Miloslava Jáchyma.

Zmeny nastali v útoku. Centrom prvej formácie je Radomír Heizer, po jeho bokoch bude korčuľovať junior Boris Martančík a nová akvizícia Juraj Majdan. Medzi juniorom Lukášom Olejníkom a Matúšom Paločkom bude hrať Matej Paločko. Tretí útok je zložený z tria Vladislav Bogovloskij, Samuel Mlynarovič a Jindřich Abdul. Štvrtý útok tvoria mladíci z juniorky Dominik Panáček a Tomáš Bartkovský, dopĺňa ich Dávid Bondra.

 

Počas dnešného zápasu nebude z technických príčin otvorená fanzóna. Ospravedlňujeme sa za znížený komfort.

Vstupenky si môžete zakúpiť online na www.predpredaj.sk.

Facebook komentáre