Ulrychov gól na body nestačil
30. októbra 2019
Double Dee najlepší hráč októbra
1. novembra 2019

Preview zápasu HK Poprad vs DVTK Jegesmedvék

Dnešné 19. kolo Tipsport ligy prinesie súboj desiateho Popradu s piatym Miškovcom. Tímy delí v tabuľke iba šesť bodov. V úvodnom dueli vyhral Poprad u vtedajšieho lídra tabuľky Miškovca 3:2 a pripravil mu prvú domácu prehru v sezóne. Momentálna forma hovorí pre hostí z Maďarska, tí vyhrali štyri z piatich zápasov, naopak Kamzíci zdolali v rovnakej porcii duelov iba Michalovce.

 

Posledných päť zápasov Popradu (1-4):

Nitra – Poprad 3:1

Poprad – Michalovce 2:0

Budapešť – Poprad 7:3

Poprad – Zvolen 3:4

Banská Bystrica – Poprad 4:1

 

Posledných päť zápasov Miškovca (4-1):

Liptovský Mikuláš – Miškovec 0:5

Miškovec – Nitra 2:1 pp

Michalovce – Miškovec 2:3 pp

Miškovec – Budapešť 4:1

Zvolen – Miškovec 2:1

 

Posledných päť vzájomných zápasov (2-3):

Miškovec – Poprad 2:3

Poprad – Miškovec 2:1

Miškovec – Poprad 3:2

Poprad – Miškovec 4:5 pp

Miškovec – Poprad 3:2 pp

 

Info z kádra

V bráne nastúpi Tomáš Vošvrda. Dnešným náhradníkom je mladík Roman Rychlík.

Tréneri sa dnes budú opäť spoliehať na sedemčlennú obranu. Prvú dvojičku tvoria Lukáš Kozák s Danielom Brejčákom. Siedmym obrancom je Aleksandar Magovac.

Do nominácie na zápas sa dostali trinásti útočníci. Na úvodné buly sa dnes postaví útočná trojica v zložení Lukáš Handlovský, Lukáš Paukovček a Michael Vandas. Druhý útok ostáva nezmenený. Do zostavy sa vracia vyliečený Patrik Svitana, ktorý bude hrať v treťom útoku s centrom Petrom Bjalončíkom a Samuelom Mlynarovičom. Trinástym útočníkom je dnes junior Jakub Nespala.

Zranenia naďalej trápia útočníkov Matúša Matisa (dolná časť tela), Matúša Paločka (horná časť tela), Joergena Karteruda (dolná časť tela). Do zostavy sa dnes nezmestil obranca Dominik Kramár. Obranca Boris Česánek si lieči zranenie v dolnej časti tela.

 

Kompletnú zostavu zverejníme na oficiálnom facebooku HK Poprad o 16.00 hod. Vstupenky si môžete zakúpiť z pohodlia domova na predpredaj.sk.

Facebook komentáre