Gólová prestrelka pod Tatrami
25. novembra 2017
V Zvolene sa presadili Mlynarovič a König
26. novembra 2017

Preview zápasu HKM Zvolen vs HK Poprad

V 23. kole najvyššej slovenskej hokejovej súťaže na seba narazia mužstva Popradu a Zvolena. Pôjde o duel tabuľkových susedov, ktorí sa v aktuálnom ročníku stretli už dvakrát. Oba tímy sa pripísali na svoje konto po jednej výhre. Popradu patrí v tabuľke 6. priečka so 40 bodmi, Zvolen si drží 5. pozíciu so 43 bodmi. 

Posledných päť zápasov Popradu (2-3):
Poprad – Nové Zámky 7:5
Košice – Poprad 3:1
Poprad
 – Trenčín 1:2
Poprad – DVTK 2:3
Žilina – Poprad 1:2

Posledných päť zápasov Zvolena (4-1):
Liptovský Mikuláš – Zvolen 5:7
Zvolen – Detva 6:2
Nitra – Zvolen 3:2
Nové Zámky – Zvolen 3:4
Košice – Zvolen 3:4

Posledné vzájomné zápasy (2-3):
Poprad – Zvolen 1:4
Zvolen – Poprad 2:3
Zvolen – Poprad 4:3
Poprad – Zvolen 5:6
Zvolen – Poprad 2:3

 

Do brány Popradu sa vracia Mathieu Corbeil. V prípade potreby bude pripravený nastúpiť Lukáš Gavalier. Alexei Ivanov si zo zápasu s Novými Zámkami odniesol zranenie v dolnej časti tela, v dôsledku ktorého nemôže trénovať. O liečbe budeme informovať.

Zmeny nastali v obranných dvojiciach. V prvej obrane bude hrať duo Daniel Brejčák a Jimmy McDowell. Peter König tvorí dvojičku s kapitánom Štefanom Fabianom. Ilya Davydov bude hrať po boku Aleša Ježeka. Siedmym obrancom je Ľubomír Dinda. Do hry nezasiahne Miloslav Jáchym, ktorý má zranenie v hornej časti tela.

Útoky sú rovnaké ako v uplynulom zápase. Pripravený na striedačke je aj trinásty útočník Lukáš Hvila. Do zostavy sa nevošiel Matej Paločko.

 

Facebook komentáre