Štatistické zaujímavosti Kamzíkov po prvej tretine súťaže
9. novembra 2017
Preview zápasu HK Poprad – DVTK Miškolc
14. novembra 2017

Reprezentačná prestávka v pracovnom móde, klub pre vás pripravuje množstvo prekvapení

Kolotoč extraligových zápasov sa momentálne síce zastavil, no v klube HK Poprad sa pracuje dokonca o čosi viac, ako inokedy. To platí o vedení, marketingovom úseku či samotných hráčoch.

Po krátkom voľne v stredu opäť vstúpili do tréningového procesu aj hráči HK Poprad. Neostalo však len pri drilovaní jednotlivých situácií, ponúknutý zápasový priestor mohli využiť aj v rámci prvej ligy v drese Spišskej Novej Vsi. Po dlhšom zranení sa tak mohol nadýchať zápasovej atmosféry napríklad Arne Kroták, pocity po strelení gólu si pripomenuli Ľubo Dinda s Matejom Paločkom, vysokú produktivitu priniesol opäť domov aj Lukáš Vartovník.

V zákulisí sa kujú zaujímavé veci aj smerom k fanúšikom. “Aj v tejto sezóne sa môžu fanúšikovia tešiť na sadu zberateľských hokejových kartičiek z dielne HK Poprad,” informoval brand manažér HK Poprad Daniel Laškody. Nezabúda sa ani na najvernejších, ktorí sú s klubom spätí dennodenne. “Pripravujeme exkluzívny nástenný fotokalendár s fotografiami hráčov z aktuálneho kádra nášho mužstva,” prezradil Laškody.

Úplnou novinkou bude rozhovormi “nadupaný” niekoľko desiatok stranový časopis, ktorý vám ponúkneme ešte tento kalendárny rok a plánujeme s ním pokračovať dlhodobejšie. V ňom sa dočítate osobné spovede všetkých dôležitých podporovateľov nášho klubu, nahliadli sme aj do fungovania mládežníckych kategórií, predstavíme vám fungovanie klubu z vnútra a ľudí, ktorých síce nevidíte tak často, ako našich hráčov, no bez nich by HK Poprad nefungoval. Svoj priestor v ňom dostali aj najdôležitejší ľudia z klubu a ako bonus na vás čaká prekvapenie v podobe netradičnej spoločnej fotografie.

Ak vám v posledných dňoch chýbali zápasy Kamzíkov, túto hokejovú abstinenciu môžete prerušiť už v utorok 14.11. o 18:00, kedy v rámci semifinále Visegrad Cupu privítame na domácom ľade DVTK Miškolc. Držiteľom permanentiek pripomíname, že si môžu na tento zápas zakúpiť vstupenku len za jedno Euro pre svoju rodinu či priateľov.

Facebook komentáre