SLEDUJ NÁS:

Samuel Mlynarovič 10. hráčom s 500 zápasmi v popradskom drese

Samuel Mlynarovič sa stal desiatym hráčom od roku 1991, ktorý odohral v popradskom drese minimálne 500 zápasov.

P. č.Meno a priezviskoZápasyGólyAsistencieBodyObdobiePočet sezón
1.Arne Kroták10894255229471991-201822
2.Štefan Fabian780551592142004-202015
3.Miroslav Škovira6472282775051991-201215
4.Patrik Svitana6451542964502006-202413
5.Miroslav Turan61450951451991-200613
6.Slavomír Pavličko6071542974511991-200713
7.Daniel Brejčák601291311602009-202514
8.Matúš Paločko520871031902008-202513
9.Peter Junas5071602363961991-200211
10.Samuel Mlynarovič5001021222242008-202511

Najbližší zápas

30
OKTÓBER 2026PIATOK
17:30
VS
HK Poprad VS. HC Košice
ZŠ Poprad

Posledný zápas

24
OKTÓBER 2026SOBOTA
19:00
4:1
HK Nitra VS. HK Poprad
Tipsport Aréna Nitra
Instagram Facebook X TikTok YouTube