Sprievodné aktivity počas úvodného zápasu

Premiérový zápas 30. ročníka Tipos extraligy medzi Popradom a Slovanom budú dotvárať bohaté sprievodné aktivity.

Buly úvodného duelu nového ročníka extraligy medzi Popradom a bratislavským Slovanom sa vhodí v piatok 16.9.2022 o 18.00 hodine. Informácie o vstupenkách nájdete na tomto linku. Ešte stále sú k dispozícii!

Na tento zápas už nastúpime v nových dresoch, v ktorých odohráme celú sezónu. Liga určila, že prvú polovicu ročníka budeme doma nastupovať v svetlej sade s výnimkou, keď sa v nedeľu proti Nitre ukážeme v modrých dresoch. Pre fanúšikov bude v predaji pripravený bulletin za cenu 50 centov so súpiskami a ďalšími informáciami.

Kamzíci vykorčuľujú na ľad za sprievodu svetelnej a pyrotechnickej show. Prebehne aj slávnostné prijatie juniorského tímu, ktorý vybojoval striebornú medailu v uplynulej sezóne. Ešte pred vhodením buly zaspieva naživo štátnu hymnu FS Vikartovčan.

Hrať budú môcť aj diváci. Pripravená je súťaž na ľadovej ploche o spoločenskú hru Hokejový manažér. Zábavu a rôzne súťaže ponúkne cez tretinu a prestávku veľkoplošná obrazovka. Výhercu aktivity čaká poukážka na donuty od La Donuteria Poprad. Súčasťou zápasu bude aj tombola.

Nový tovar a fanúšikovské predmety už čakajú vo fanshope. Oblečte sa do klubových farieb a podporte klub.

Úspech sa nemeria len počtom bodov, ale aj úrovňou decibelov. Vaše hlasivky a podporu budeme potrebovať. Tešíme sa na vás.