Sprievodný program počas šiesteho duelu

V poradí tretí domáci duel štvrťfinále play off proti mužstvu Košíc budú dotvárať viaceré sprievodné aktivity.

Kamzíci vykorčulujú na ľad za sprievodu svetelnej show. Ešte pred vhodením buly zaspieva naživo štátnu hymnu Folklórny súbor Vagonár.

Hľadáčik kamier veľkoplošnej obrazovky bude počas prvej tretiny vyhľadávať v hľadisku fanúšikov konzumujúcich pivo. Náhodne vybraný divák zobrazený v Beer Cam bude odmenený sixpackom piva Zlatý Bažant Radler 0,0%.

V prvej prestávke zápasu sa bude súťažiť na tribúne. Fanúšikov čaká súťaž hádzanie kockou. Úlohou súťažiaceho bude vybrať číslo od 1 do 6. Na obrazovke sa následne zobrazí animácia kocky. Ak sa zastaví na čísle, ktoré súťažiaci vyberie, vyhrá 2 celodenné vstupy do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov v AquaCity Poprad.

Po úprave ľadovej plochy sa na ihrisku so svojimi hokejovými zručnosťami predstavia hráči piateho ročníka HK ŠKP Poprad pod vedením trénera Martina Tekáča.

Počas prostrednej tretiny duelu sa bude hľadať najhlučnejšia 3búna. Jednotlivé tribúny budú súperiť vo fandení a traja fanúšikovia z tej najhlučnejšej získajú tričko s logom HK Poprad.

Možnosť odniesť si zo zápasu nejakú výhru alebo hodnotnú cenu ponúka druhá prestávka. V jej úvode budú diváci v hľadisku tipovať meno hráča, ktorého tvár a číslo dresu budú na fotografii zamaskované pizzou. Kto spozná Kamzíka na obrazovke, odnesie si poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

Po súťaži sa uskutoční vyhlásenie výsledkov tomboly, do ktorej sa môžete zapojiť kúpou tombolového lístka vo fanshope v hodnote 1 €. Získať môžete:
– 1. cena – práčka Whirlpool,
– 2. cena – 4 celodenné vstupy do Fire & Water Wellness & Spa a Aquaparku AquaCity Poprad so všetkými bazénmi a vodnými atrakciami,
– 3. cena – 60-minútová tradičná thajská masáž v Thai Relax Center Poprad AquaCity Poprad,
– 4. cena – replika dresu HK Poprad,
– 5. cena – voucher na 2 Kamzík burgre v Dobrých Časoch.

V prestávke je pripravená aj súťaž na ľade. Úlohou dvoch súťažiacich bude viesť puk po vymedzenej dráhe od mantinelu, okolo osi kužeľa a späť. Prvý v cieli vyhráva balík pív Zlatý Bažant ´73.


Zábavu ponúka aj fanzóna, ktorá sa nachádza na chodbe pod tribúnou „C“. Možnosť získať suveníry a klubový merchandising sa naskytá vo fanshope.

Pre fanúšikov budú až do vydania zásob pri vchodoch pripravené zápasové bulletiny nabité informáciami. Príďte povzbudiť našich chlapcov v stredu 20. marca o 18:00 hod. na Zimný štadión mesta Poprad. Úspech sa nemeria len počtom bodov, ale hlavne úrovňou decibelov. Vaše hlasivky a podporu budeme potrebovať. Tešíme sa na vás.