Sprievodný program počas východniarskeho derby

Nedeľňajší zápas proti Košiciam budú dotvárať sprievodné aktivity a súťaže. Ceny do tomboly a súťaže budú rovnaké celý mesiac.

Diváci si budú môcť zakúpiť tradičný predzápasový bulletin za 0,50 €, ktorý sme vydali v spolupráci s Tlačiarňou Kežmarok.

Počas prvej tretiny prebehne súťaž v hľadisku o balík plátkových syrov Gouda Fiko od spoločnosti Melina. Získa ho ten, kto uhádne hráča HK Poprad podľa zvukovej nahrávky. V druhej tretine niekto vyhrá tričko od 3b a to tak, že si ho chytí počas tlieskania za sprievodu hudby gréckeho tanca.

V prvej prestávke prebehne tradičný curling s veľkou hokejkou. Traja diváci, ktorí chytia loptičku si zahrajú o celodenný aquapacket do akvaparku Aquacity Poprad. V druhej prestávke prebehne tombola, do ktorej sa môžete zapojiť kúpou tombolového lístka v bufetoch v cene 1 €.

Hlavnou cenou bude práčka od spoločnosti Whirlpool. Druhou cenou bude poukaz na Kamzík burger do Dobrých Časov v Poprade a treťou poukaz na bowling od Citybowling Poprad.

Úspech sa nemeria len počtom bodov, ale aj úrovňou decibelov. Vaše hlasivky a podporu budeme potrebovať. Tešíme sa na vás.