Organizačné pokyny pred štvrťfinálovými duelmi
19. marca 2017
Preview tretieho štvrťfinálového zápasu
20. marca 2017

ŠTVRŤFINÁLE PLAY OFF VO VEĽKOM ŠTÝLE

Domáce štvrťfinálové zápasy play off našej najvyššej hokejovej súťaž sú už tu. Počas nich sme pre našich fanúšikov pripravili bohatý sprievodný program. Pevne veríme, že aj tieto aktivity nás všetkých pozitívne naladia a budeme spoločne povzbudzovať našich chlapcov na maximum.

Tešiť sa môžete na štátnu hymnu v podaní Ľudovej hudby Bystrianka, ktorá vznikla v Liptovskom Hrádku a patrí medzi popredné ĽH v regióne.

Počas prestávok vám krasokorčuliarky z Krasokorčuliarskeho klubu Spišská Nová Ves predvedú, že krasokorčuľovanie nie je len šport, ale hlavne umenie.

O atmosféru na štadióne sa postará aj svetelná show od Zaudio, ktorá je ušitá priamo na zápasy play off. Na tribúnach vás rozpália Angels Cheerleaders, ktoré ste mali v Poprade možnosť vidieť aj počas Tatranského pohára či zápasu hviezd All Star.

Obľúbenou súčasťou zápasových prestávok sú aj súťaže, v ktorých si tento páni môžu „vystrieľať“ nový účes od holičstva OnEdge alebo darčekovú poukážku na pánske odevy OZETA. A v neposlednom rade je pre vás pripravená aj tombola s hodnotnými cenami, kde je hlavnou výhrou práčka Whirlpool.

Príďte povzbudiť našich chlapcov na domáce štvrťfinálové zápasy už 20. a 21. marca 2017 o 18:00 hod. na Zimnom štadióne mesta Poprad. Vstupenky sú v predpredaji aj na www.predpredaj.sk

Úspech sa nemeria len počtom bodov, ale hlavne úrovňou decibelov. Tešíme sa na vás.

      

Facebook komentáre