Kamzíci obsadili prvenstvo na Riviera Cupe
3. septembra 2017
Obranca Ignatov definitívne Kamzíkom
5. septembra 2017

Súpiska HK Poprad sa pred ostrým štartom ročníka finalizuje

Trénerská dvojica Ozimák – Štolc mala počas obdobia prípravných zápasov k dispozícií dostatok hráčov. Okrem tých, ktorí sa s klubom zmluvne dohodli, bojovali o miesto v zostave ďalší adepti na popradský dres. V najbližších dňoch sa tak vytvorí definitívna súpiska, s ktorou nastúpi mužstvo do súťaže. 

Klub aktuálne pracuje na posilnení brankárskeho postu. Stále však ráta so službami Lukáša Gavaliera.

V snahe posilniť obranné rady vyvíja manažment maximálne úsilie. Rokovania s Radekom Deylom nedopadli v náš prospech. Na skúške v tíme je Vojtech Zadražil, ktorý sa javí dobre. Otvorená je aj možnosť spolupráce s obrancom Denisom Šterbákom, ktorý odohral niekoľko prípravných duelov. V súčasnosti sa pracuje aj na návrate Ivana Guliaeva, ktorý je však momentálne viazaný zmluvou vo VHL. V úvahách je aj návrat Martina Krempaského, ktorý pôsobí v projekte reprezentácie do 20 rokov.

V zápase proti UTE Budapešť sa v drese s kamzíkom na hrudi predstavil Gabriel Spilar. Po odohratom zápase dospel klub k rozhodnutiu, že momentálne nevidí priestor na možnú spoluprácu, ktorá je otázkou viacerých faktorov. Do útoku sa pravdepodobne vráti aj mladý šikovný center Peter Bjalončík, ktorý je zapojený do projektu reprezentácie do 20 rokov.
Počas turnaja vo francúzskom Nice nemali tréneri k dispozícii útočníkov Matúša Paločka a Arne Krotáka. Prvého menovaného trápi zranenie v hornej časti tela, Arne Kroták nevycestoval s mužstvom na zápas do Budapešti, ktorý bol medzizastávkou na dlhej ceste do Francúzska. Stále je však platným hráčom HK Poprad.

Klub sa šťastne vrátil z Nice a je naďalej pripravený informovať vás o všetkých novinkách a zmenách. Zachovajte nám svoju priazeň.

 

Facebook komentáre