Aktuálny stav mužstva HK Poprad
13. júna 2017
Navštívili sme letnú prípravu kadetov
15. júna 2017

Súťaž Kamzík cestuje

HK Poprad pripravil pre fanúšikov letnú súťaž, v ktorej môžu získať atraktívne ceny.

Ak sa v letnom období chystáte na výlet alebo dovolenku, tak táto súťaž je práve pre vás. Stačí, ak si so sebou vezmete fanúšikovský predmet alebo oblečenie s aktuálnym logom HK Poprad, prípadne využijete fantáziu a logo HK Poprad vyryjete do piesku či vyskladáte z kamienkov. Následne vyhotovíte fotografiu, ktorej súčasťou budete aj vy, odošlete nám ju a ste zapojení do súťaže.

Súťaž sa uskutoční v období od 15. 6. 2017 do 31. 8. 2017. Súťažiaci sa zapoja do súťaže odoslaním fotografie prostredníctvom správy na facebookovej stránke HK Poprad alebo e-mailom na adrese Laskody@hkpoprad.sk. K fotografii je nutné uviesť kontaktné údaje – meno, priezvisko, e-mail, telefónne číslo a miesto, kde fotografia vznikla

Fotografie budú uverejnené v súťažnom fotoalbume na Facebook stránke HK Poprad a zaradené do online hlasovania. V zmysle rovnosti príležitostí budú fotografie uverejnené naraz. Hlasovanie bude prebiehať od 1. 9. 2017 do 5. 9. 2017. Fotografia, ktorá získa najvyšší počet like-ov, získa hlavnú výhru – dres, šiltovku a pero HK Poprad. Na základe nášho výberu odmeníme vybraných súťažiacich vstupenkami na domáce zápasy HK Poprad.

Fotografie budú po ukončení súťaže odprezentované na veľkoplošnej obrazovke v priebehu prestávok medzi tretinami zápasu.

Do súťaže sa možno zapojiť len s vlastnou autorskou fotografiou, fotomontáže nie sú prípustné. Fotografie, ktorých obsah je v rozpore s právnymi predpismi a dobrými mravmi, nezverejníme. Zaslaním fotografie vyjadruje súťažiaci súhlas so zverejnením fotografie na Facebook stránke HK Poprad a veľkoplošnej obrazovke na Zimnom štadióne mesta Poprad.

Facebook komentáre