Súťaže a atraktívna tombola aj v novembri

V novembri čakajú Kamzíkov síce už len 2 domáce duely, no aj z nich si domov môžete odniesť zaujímavé ceny. Stačí sa zapojiť do súťaží alebo tomboly.

Tombola

  1. Cena práčka Whirlpool
  2. Poukaz v hodnote 30 € od SynotTip
  3. Poukaz na dentálnu hygienu vo Vordent Clinic
  4. Poukaz v hodnote 30 € od SynotTip
  5. 8 minútová jazda pre 2 osoby na 6,5 HP (Motokáry Tatry)
  6. Poukaz v hodnote 30 € od SynotTip
  7. 15 min. deathmatch pre 2 osoby v Laser Arena Tatry

Tombolové lístky v hodnote 1,00 € si môžete zakúpiť vo fanshope a v bufete „A“.

Súťaže cez prestávky a tretiny:

Streľba na bránu
Úlohou súťažiaceho je počas dvoch pokusov trafiť terče umiestnené na hokejovej bráne. Súťažiaci, ktorý trafí viac terčov, získa balíček produktov od HO&PE Family. Porazený získa cenu útechy – puk s logom Stará Mama a podpisom Mariána Hossu.

Rýchlejší než motokára
Čas a motokáry ide k sebe. Keďže motokáry nie sú na zimnom štadióne k dispozícii, tak si súťažiaci zasúťažia, kto bude najlepší v slalome medzi motokárové pneumatiky. Víťaz si domov odnesie poukaz, vďaka ktorému si môže zajazdiť na motokárach v Motokáry Tatry vo Svite.

Na EX
Úlohou súťažiacich je v čo najkratšom čase vypiť pol litra piva. Prvý z dvoch súťažiacich si odnesie sixpack piva Zlatý Bažant spolu s tričkom.

Uhádni hráča na obrazovke
Úlohou súťažiaceho je uhádnuť, ktorý hráč je na fotografii umiestnenej na veľkoplošnej obrazovke. Nie je to také jednoduché, hráč ma s pizzou zakrytú tvár a číslo na drese. Fanúšik so správnou odpoveďou získa poukážku na XXL pizzu podľa vlastného výberu v Pizza Borsalino Poprad.

Najhlučenjšia 3búna
Už tretiu sezónu spoločne súťažíme, ktorá z tribún popradského štadióna fandí najlepšie. Inak tomu nebude ani v novembri. Traja šťastlivci z najhlučnejšej tribúny si domov odnesú pekné tričko od spoločnosti 3b s logom Poprad Hockey.

Držíme vám palce.