Ľudovít Jurinyi: tešíme sa na pokračovanie série doma
19. marca 2018
Sprievodný program počas štvrťfinále
19. marca 2018

Súťaže a tombola počas štvrťfinále play off

Prestávkové súťaže, tombola a iné sprievodné aktivity už patria ku zvykom počas domácich zápasov. Inak tomu nebude ani počas štvrťfinále play off.

Všetci fanúšikovia majú opäť možnosť zasúťažiť si počas prestávok a vyhrať ceny od našich partnerov. V prestávkach nebude chýbať klasický curling s veľkými hokejkami, slalom pomedzi kúžele a súťaž uhádni, ktorá sa nachádza na veľkoplošnej obrazovke. Pre výhercov všetkých súťaží sú pripravené vecné ceny od partnerov HK Poprad.

Taktiež bude pripravená súťaž o Nahlučnejšiu 3búnudo ktorej sa zapojí každá tribúna a šťastlivci z najhlučnejšej tribúny si domov odnesú klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na obrazovke.

Zabudnúť nemôžeme ani na tombolu. V pokladni zimného štadióna alebo vo Fanshope HK Poprad si môžete zakúpiť tombolový lístok v cene 1 € a zapojiť sa do žrebovania. Žrebovanie prebehne ako vždy počas druhej prestávky.

V tombole môžete vyhrať tieto ceny:
1. Práčka Whirlpool
2. certifikát na emisnú kontrolu v spoločnosti Lajmex Slovakia Trading
3. vstup pre 2 osoby do relaxcentra v hoteli v podtatranskej oblasti od Patrika Františku
4. dva celodenné vstupy VITAL PACKET do AquaCity Poprad
5. autíčko ŠKODA

Pripravená je aj špeciálna tombola pre majiteľov permanentných vstupeniek. Jeden z permanentkárov vyhrá automobil ŠKODA na celý víkend.

Nezabudnite navštíviť aj náš fanshop, ktorý sa nachádza v priestoroch fanzóny (pod schodiskom pod tribúnou C) a zakúpte si jeden z množstva suvenírov v klubových farbách. Tešíme sa na vašu návštevu!

   

 

Facebook komentáre