Grafický kalendár zápasov v sezóne 2019/20
13. septembra 2019
Preview zápasu HK Poprad vs HC ’05 iClinic Banská Bystrica
13. septembra 2019

Súťaže a tombola v septembri

V novom ročníku Tipsport Ligy sa nebude súťažiť len cez tretiny, ale aj počas prestávok. Pripravené sú súťaže a tombola.

Pred, ale aj počas zápasov popradských Kamzíkov si budete mať možnosť zakúpiť tombolový lístok v hodnote 1 € vo fanshope HK Poprad. Automaticky sa tak zaradíte do žrebovanie o ceny:

1. cena – práčka Whirlpool,
2. cena – replika dresu HK Poprad,
3. voucher na Kamzík burger pre 2 osoby

Nudiť sa nemusíte ani počas prestávok. Počas tretiny stačí chytiť loptičku a vy sa tak môžete zúčastniť súťaže priamo na ľadovej ploche a vyskúšať si svoje hokejové schopnosti. Moderátor vás môže zastihnúť aj v hľadisku. Získať môžete vecné ceny od partnerov HK Poprad.

Prestávkové súťaže
1. súťaž – Curling s veľkou hokejkou – každý súťažiaci bude mať 1 pokus s veľkou hokejkou na to, aby sa puk dokĺzal zo stredového kruhu z bodu na vhadzovanie čo najbližšie ku bodu na vhadzovanie kruhu, ktorý si súťažiaci s moderátorom vopred pred súťažou dohodnú.

2. súťaž – Slalom– dvaja súbežne idúci súťažiaci pôjdu slalom od červenej čiary pomedzi 3 kužele po stranách ihriska (trestná lavica, striedačky) a ten ktorý po skončení slalomu ako prvý trafí bránu sa stane víťazom.

3. súťaž – Uhádni hráča na obrazovke– tradičná prestávková súťaž, kde sa na obrazovke objaví hráč a úlohou súťažiaceho bude uhádnuť o koho ide. Nebude to také jednoduché. Hráč bude mať zakrytú tvár pizzou. Ten, kto uhádne, tak si domov odnesie poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

4. súťaž – Najhlučnejšia 3búna– taktiež bude pripravená súťaž o Najhlučnejšiu 3búnudo ktorej sa zapojí každá tribúna a jeden šťastlivec z najhlučnejšej tribúny si domov odnesie klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na veľkoplošnej obrazovke.

5. súťaž – Traf prázdnu bránu – úlohou súťažiaceho je trafiť čo najviac pukov do opustenej brány z polovice ihriska.

 

*Povinnosti súťažiaceho: Každý súťažiaci je povinný mať počas súťaže na ľade na hlave upevnenú prilbu a počúvať pokyny moderátora. Malým deťom bude možné sa do súťaže zapojiť len v sprievode staršej osoby.

Facebook komentáre