Súťaže na ľade a v hľadisku aj počas sezóny 2018/2019

Z hokeja nemusíte odísť s prázdnymi rukami. Aj počas tejto sezóny sme si pre vás v spolupráci s partnermi pripravili zaujímave súťaže, v ktorých môžete vyhrať rôzne hodnotné ceny.

Moderátor vyhodí do hľadiska 2-3 tenisové loptičky. Šťastlivci, ktorí loptičky chytia, sa dostavia počas prestávky do priestoru striedačiek na výzvu moderátora.

 

V priebehu sezóny budete môcť získať hodnotné ceny od partnerov HK Poprad:
Planeo Elektro venovalo do prestávkových súťaží: smoothie mixéry SENCOR, slúchadlá BUXTON, MP3/MP4 prehrávače SENCOR,
– spoločnosť AVON venovala darčekové balíčky s kozmetikou,
Pizza Borsalino venovala poukážky na XXL pizzu,
– spoločnosť 3B venovala tričká s logom HK Poprad.

 

Prestávkové súťaže

1. súťaž – Curling s veľkou hokejkou – každý súťažiaci bude mať 1 pokus s veľkou hokejkou na to, aby sa puk dokĺzal zo stredového kruhu z bodu na vhadzovanie čo najbližšie ku bodu na vhadzovanie kruhu, ktorý si súťažiaci s moderátorom vopred pred súťažou dohodnú.

2. súťaž – Slalom – dvaja súbežne idúci súťažiaci pôjdu slalom od červenej čiary pomedzi 3 kužele po stranách ihriska (trestná lavica, striedačky) a ten ktorý po skončení slalomu ako prvý trafí bránu sa stane víťazom.

3. súťaž – Trojbodovka – moderátor rozloží 3 kužele po dĺžke modrej čiary a pri každom kuželi položí dva puky. Súťažiaci musí v časovom limite 10 sekúnd trafiť do brány čo najviac pukov.

4. súťaž – Uhádni hráča na obrazovke – tradičná prestávková súťaž, kde sa na obrazovke objaví hráč a úlohou súťažiaceho bude uhádnuť o koho ide. Nebude to také jednoduché. Hráč bude mať zakrytú tvár pizzou. Ten, kto uhádne, tak si domov odnesie poukaz na XXL pizzu od Pizza Borsalino Poprad.

5. súťaž – Najhlučnejšia 3búna – taktiež bude pripravená súťaž o Najhlučnejšiu 3búnu, do ktorej sa zapojí každá tribúna a jeden šťastlivec z najhlučnejšej tribúny si domov odnesie klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na veľkoplošnej obrazovke.

 

*Povinnosti súťažiaceho: Každý súťažiaci je povinný mať počas súťaže na ľade na hlave upevnenú prilbu a počúvať pokyny moderátora. Malým deťom bude možné sa do súťaže zapojiť len v sprievode staršej osoby.