Súťaže počas februára

Prestávkové súťaže už patria ku zvykom počas domácich zápasov. Inak tomu nebude ani v mesiaci február.

Aj vo februári máte možnosť si počas prestávok zasúťažiť a vyhrať ceny od našich partnerov. V prvej prestávke nebude chýbať klasický curling s veľkými hokejkami, kde spomedzi troch súťažiacich si jeden domov odnesie kartón radlerov Zlatý Bažant Radler 0,0%.*

Taktiež bude pripravená súťaž o Nahlučnejšiu 3búnu, do ktorej sa zapojí každá tribúna a jeden šťastlivec z najhlučnejšej tribúny si domov odnesie klubové tričko. Súťaž bude prebiehať počas druhej tretiny a výsledky zverejníme počas tretej tretiny na obrazovke.

Zabudnúť nemôžeme ani na tombolu. Aj v januári si môžete v pokladni zimného štadióna alebo vo Fanshope HK Poprad zakúpiť tombolový lístok v cene 1 € a zapojiť sa do žrebovania. Žrebovanie prebehne ako vždy počas druhej prestávky.
V tombole môžete vyhrať tieto ceny:
1. Práčka Whirlpool
2. voľný vstup na bowling v CityBowling Poprad
3. Knihy Poprad z neba a 70 ročníkov turnaja o Tatranský pohár

Počas druhej prestávky bude pre vás pripravená tradičná súťaž Uhádni hráča na obrazovke. Súťažiaci, ktorý uhádne meno hráča na obrazovke, si domov odnesie poukážku od Pizza Borsalino na XXL Pizzu.

Nezabudnite navštíviť aj náš fanshop, ktorý sa nachádza v priestoroch fanzóny (pod schodiskom pod tribúnou C) a zakúpte si jeden z množstva suvenírov v klubových farbách. Tešíme sa na vašu návštevu!

 

*do súťaže o Zlatý Bažant Radler 0,0% sa môžu zapojiť iba osoby staršie ako 18 rokov.