Žiline sme strelili až sedem gólov
23. októbra 2018
Akú šancu dostávajú(li) juniori medzi mužmi HK Poprad?
24. októbra 2018

SVITAna Dobré Časy

Kamzík bez dresu je vždy zaujímavý úkaz. Jedného z nich – Petra Bjalončíka – ste už mali možnosť vidieť v pozícii upratovača. Teraz prišiel rad na iných, ktorí si vyskúšajú, aké ťažké je vyhovieť prianiam náročných zákazníkov.

Svoj dres odložia v zamestnaneckej šatni prevádzky DOBRÉ ČASY Patrik Svitana a Tomáš Vošvrda a namiesto neho si oblečú zamestnaneckú košeľu spolu so zásterou.

Ak ste zvedaví, ako im to pristane za barovým pultom pri výčape alebo pri prijímaní objednávok, príďte sa na nich pozrieť už 25. 10. 2018 (vo štvrtok) od 17:00 do 18:00 hod. do prevádzky Dobré Časy Poprad.

Avšak, ak chcete, aby vás chalani obslúžili, budete musieť preukázať svoje popradské srdce formou fanúšikovského predmetu s aktuálnym logom HK Poprad a objednať si u našich hráčov – v tej chvíli čašníkov – špeciálny Kamzík Burger alebo pivo z aktuálnej ponuky.

Príďte oblečení v drese HK Poprad medzi 17:00 a 18:00 hod. a Kamzík Burger dostanete ako pozornosť podniku na jeho účet. Veď v Dobrých Časoch SVITA(´) NA dobré časy.

Facebook komentáre