Predstavujeme mužstvá Tatranského pohára: Reprezentácia do 20 rokov
30. augusta 2020
Predstavujeme mužstvá Tatranského pohára: Dukla Michalovce
31. augusta 2020

Tatranský pohár: často kladené otázky

Kedy a akým spôsobom si môžem zakúpiť vstupenky na Tatranský pohár?
Predaj vstupeniek sa spúšťa v pondelok 31. augusta o 20:00 hod na Predpredaj.sk a v predajných miestach Predpredaj.sk.

Bude možné zakúpiť vstupenky aj v pokladni zimného štadióna?
Odporúčame využiť nákup vstupeniek online, ktorý prináša vyšší komfort a eliminuje riziko čakania v rade pri pokladni v skupine viacerých ľudí. Navyše je veľká pravdepodobnosť, že sa vstupenky vypredajú v prvý deň predaja.

Aké typy vstupeniek budú v predaji a koľko budú stáť? Bude si možné uplatniť zľavy?
Zakúpiť si bude možné balíček na celý turnaj v cene 45 €, dennú vstupenku za 17 € alebo individuálnu zápasovú vstupenku za 10 €. Na vstupenky Tatranského pohára nevzniká nárok na zľavnené vstupné.

Koľko vstupeniek pôjde do predaja?
Vzhľadom na obmedzenú kapacitu vyplývajúcu z opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR, ktoré zakazujú účasť viac ako 500 osôb na podujatí a pri dodržaní zmluvných plnení partnerov sa uvoľní do predaja maximálne 200 vstupeniek na jednotlivý zápas. Objem vstupeniek  v predaji na jednotlivé zápasy je divergentný. Vstupenky sa budú predávať na tribúnu “A”. Na jeden nákup je možné zakúpiť maximálne 2 vstupenky. Sedieť sa bude tzv. šachovnicovo.

Čo ak sa mi nepodarí kúpiť vstupenku?
Aj napriek opatreniam nechceme ukrátiť fanúšikov o atraktívne súboje Tatranského pohára. Zápasy turnaja odvysielame prostredníctvom streamu na hockeyslovakia.sk. Streamovať sa bude plnohodnotný obraz z viacerých kamier.

HK Poprad vyzýva fanúšikov, aby zvážili nákup celoturnajových a denných vstupeniek, resp. balíčkov v prípade, že sa nezúčastnia všetkých zápasov. Buďme k sebe ohľaduplní a berme ohľad na tých, ktorí chcú vidieť jednotlivé zápasy a cestujú na turnaj z iných miest.

Facebook komentáre