Hodnotenie sezóny mládeže HK ŠKP Poprad
26. apríla 2018
Na majstrovstvá sveta trio Kamzíkov
29. apríla 2018

Tipos sa stal novým partnerom HK Poprad

Predstaviteľom HK Poprad sa podarilo podpísať významnú spoluprácu s novým partnerom. Stala sa ním národná lotériová spoločnosť TIPOS.

Vďaka dohode medzi HK Poprad a spoločnosťou TIPOS bude môcť klub aj naďalej prinášať rozsiahle športové zážitky pre divákov a nadšencov hokeja. V rámci partnerstva podporí TIPOS hokejový klub v priebehu nasledujúcej sezóny a významnou mierou sa bude podieľať na Tatranskom pohári.

„Som rád, že v rámci príprav na novú sezónu pracujeme okrem tvorby kádra aj na nových partnerstvách. Teším sa, že sme získali takého partnera akým je spoločnosť TIPOS,“ uviedol k vzniku partnerstva riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi.

„TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. už dlhodobo podporuje oblasť slovenského športu, nielen úspešných slovenských športovcov, ale aj mladé začínajúce športové talenty. Na Slovensku máme množstvo mladých športovcov, ktorí majú veľký potenciál. Vďaka ich podpore nás raz môžu úspešne reprezentovať nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. HK Poprad je klub, ktorý sa zameriava na prácu s mladými hokejistami. Verím, že vďaka podpore spoločnosti Tipos sa im bude dariť a jedného dňa z týchto hráčov vyrastú nové slovenské hokejové legendy,“ uviedol predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spol. TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. Ing. Ján Barczi.

Facebook komentáre