Prvý duel vyraďovacej časti Vyšehradského pohára sme vyhrali
5. októbra 2017
Preview zápasu HK Poprad – HC ’05 iClinic Banská Bystrica
6. októbra 2017

Už tento piatok otvára HK Poprad fanzónu plnú prekvapení

Hokejový zápas sa v dnešnej dobe berie ako plnohodnotné športovo-kultúrne podujatie. Toho sa snažíme držať aj v našom klube, preto pre fanúšikov pravidelne prinášame rôzne novinky, ktoré im pomôžu spestriť čas strávený na zimnom štadióne v Poprade. Medzi ne zaradíme od tohto piatku aj fanzónu.

Priemerný čas strávený na štadióne počas extraligového zápasu je pre fanúšika približne 2,5 až 3 hodiny. Keďže ten nie je celý vyplnený sledovaním samotného duelu, pripravili sme pre vás ďalšiu novinku, ako si ho môžete ešte viac spestriť. Už v piatkovom zápase proti Banskej Bystrici otvárame pre fanúšikov fanzónu, ktorá bude situovaná pod schodmi pri tribúne “C”.

“Týmto krokom chceme prilákať nových fanúšikov na naše zápasy a zvýšiť kultúrny zážitok tým súčasným. Fanzóna nebude slúžiť len pre dospelých, na svoje si prídu najmä deti. Na hokej sa v Poprade musia ľudia tešiť a tomu prispôsobujeme celý hrubý čas samotných zápasov. Všetko realizujeme v rámci našich možností,” predstavuje prvotnú ideu riaditeľ klubu Ľudovít Jurinyi. Ten nám prezradil, že ide momentálne len o prvotnú fázu fanzóny, ktorá sa bude časom zväčšovať. “V blízkej budúcnosti máme v pláne jej rozšírenie o ďalšie prvky či aktivity. Uvidíme, aký ohlas budú mať tieto prvotné a samozrejme sa posnažíme vypočuť aj želania fanúšikov. Už teraz máme pripravené rôzne tématické zápasy, v rámci ktorých sa budú aj vo fanzóne môcť odprezentovať miestni umelci, neziskové či charitatívne organizácie. Hokejový štadión je kultúrne miesto a tieto veci tu podľa nás patria.”

Už v piatok počas zápasu s Banskou Bystricou sa pod tribúnou “C” môžete tešiť na viacero stanovíšť.

Prvým stanoviskom bude fotobúdka, ktorá bude imitovať fotografiu publikovanú na Instagrame. Vďaka tejto možnosti sa budete môcť na chvíľu stať súčasťou jedného z komunikačných kanálov popradských Kamzíkov. Pri fotení vás bude sprevádzať aj maskot Kamko.

Druhé stanovisko bude slúžiť na maľovanie tváre klubovými farbami a skrášľovanie sa tetovačkami s logom HK Poprad

Pre aktívnejších fanúšikov bude slúžiť tretie stanovisko. Na ňom si budú môcť vyskúšať streľbu na bránku s terčami, ktorú poznáte aj z prestávkových súťaží. Hokejka a puk budú pre vás k dispozícii, na vás je už len ukázať šikovnosť a presnosť.

Mysleli sme aj na tých najmenších. Pre deti sme pripravili rôzne omaľovánky, ktoré si budú môcť vyfarbiť do klubových farieb.

Najväčšiu pozornosť bude zrejme lákať fotografovanie. Počas otváracieho dňa vám bude plne k dispozícií fotograf, ktorý vám vyhotoví na polaroid fotografiu a okamžite vám ju odovzdá. Počas piatkového zápasu získa túto fotografiu 50 najrýchlejších z vás úplne zadarmo!

To však nie je všetko. Čo by to bolo za fotografiu bez jedného z Kamzíkov. Počas vybraných zápasov sa tak pri tomto stanovišti zastaví aj niekoľko hráčov z nášho kádra, ktorí nebudú figurovať na ľade zo zdravotných alebo iných dôvodov. Pre vás tak nastane jedinečná príležitosť sa s nimi odfotiť a získať tento cenný suvenír aj s ich podpismi.

A samozrejme pre fanúšikov, ktorí chcú prejaviť svoju priazeň ku klubu, bude opäť k dispozícií mini fanshop s fanúšikovským tovarom a suvenírmi. Zakúpiť si budete môcť aj publikácie o Tatranskom pohári.

Tešíme sa na vašu návštevu v novootvorenej fanzóne. 

Facebook komentáre