Preview zápasu MsHK Žilina – HK Poprad
14. januára 2018
Preview zápasu HK Poprad vs HK Dukla Trenčín
19. januára 2018

V Žiline sme nebodovali

MsHK DOXXbet Žilina – HK Poprad 4:2 (2:2, 0:0, 2:0)

Góly: 4. Hruška (Juraško), 11. Handlovský (Kozák, Pospíšil), 41. Pospíšil (Handlovský), 51. Konečný (Stupka) – 7. Mlynarovič (Buc, McDowell), 10. Buc (Lichanec, Heizer). Rozhodovali: Müllner, Stano – Kacej, Krajčík, vylúčení: 5:4, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, 801 divákov.

Zostavy
Žilina: Tomek – Mazanec, Kozák, Andersons, Juraško, Chaloupka, Mich. Roman, Hatala, Mendrej – Pospíšil, Holovič, Handlovský –J. Jurík, R. Hruška, M. Tvrdoň – Klimenta, Húževka, Švihálek – Rogoň, Konečný, Stupka.

Poprad: Corbeil – D. Brejčák, McDowell, Davydov, Petran, Krempaský, Dinda, Romaňák – Hvila, Mlynarovič, Svitana – Buc, Heizer, Lichanec – D. Bondra, Vartovník, Matúš Paločko – Matej Paločko, Bjalončík, Vašaš.

Hlasy trénerov po zápase
Petr Rosol, tréner Žiliny: “Musím pochváliť svoj tím. Všetky štyri formácie aj brankár pracovali pre tím, čo je veľmi dôležité. Bojovali sme, po výsledkoch v novom roku sme potrebovali konečne bodovať naplno. Parádne sme odohrali záver stretnutia, súpera sme takmer k ničomu nepustili. Som rád, že sme konečne pretrhli negatívnu sériu a vyhrali.”

Marcel Ozimák, tréner Popradu: “Ak by sme získali v Žiline čo i len jeden bod, bolo by to nespravodlivé. Zápas bol na veľmi slabej úrovni, aj s naším prispením. Nechcem sa zastávať chlapcov, za posledné obdobie odohrali veľa dobrých duelov, ale dnes sa nám nič nedarilo. Viazla nám kombinácia, neodrážali sa k nám puky, naopak, súper bol efektívny, dal aj šťastné góly. Gratulujem súperovi k výhre a verím, že my sa dáme zdravotne v ďalšom týždni dokopy. Chýba nám veľa hráčov a mladíci, ktorými ich nahrádzame, sa síce snažia, ale nedokážu nahradiť skúsených hráčov.”

Facebook komentáre