V Žiline sme získali bod

MsHK DOXXbet Žilina – HK Poprad 2:1 sn (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0, 1:0)
Góly
: 38. Denis Rehák (Hovorka, Handlovský), rozhodujúci nájazd Švihálek – 55. Lapšanský (Chaloupka). Rozhodovali: Štefik, Valach – Rojík, Kollár, vylúčení: 4:4, navyše: Handlovský (Žilina) 10 minút za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 575 divákov.

Zostava: Šúrek – Chaloupka, Fabian, Suchý, J. Brejčák, Dinda, Ježek, Pokovič, Kurali – Lapšanský, Zagrapan, Henderson – Kroták, Mlynarovič, Hvila – Bondra, Troliga, Vašaš – B. Rapáč, Lichanec, Štrauch

Marcel Ozimák, tréner Popradu: „Prvá tretina bola opatrná z oboch strán, domáci si vytvorili tri nebezpečné šance, ale obaja brankári podali dnes veľmi dobrý výkon. V druhej tretine, ktorá nebola z našej strany dobrá, sme inkasovali, v tretej časti sme začali viac súpera napádať, hrali sme vabank a podarilo sa nám vyrovnať. Klobúk dolu pred chalanmi, ktorí hrali posledné minúty riadneho hracieho času v oslabení a obetavosťou pomohli Šúrekovi, ktorého zákroky môžu kandidovať aj na zákroky mesiaca. V predĺžení boli šance vyrovnané, domácich úplne na konci opäť vychytal Šúrek. V nájazdoch je to lotéria, získali sme bod, ale hlavu nevešiame. Čakajú nás tri zápasy doma a chceme sa vytiahnuť v tabuľke vyššie.“