Valentín počas zápasu so Zvolenom

Stredajší zápas so Zvolenom nebude len o hokeji. Na svoje si prídu zaľúbené páry, pre ktoré sme si pripravili zaujímavý prestávkový program.

Hokejový klub si pre zamilovaných pripravil zaujímavú akciu. Už po skončení prvej tretiny zápasu zbystria pozornosť zápasové kamery a réžia veľkoplošnej obrazovky, ktorí budú snímať zaľúbené páry v hľadisku a následne premietať na veľkoplošnej obrazovke populárnu KISS CAM v sprievode romantickej hudby. Pár, ktorý sa objaví v populárnej KISS CAM počas stredajšieho zápasu tak obdrží krásnu ružu od hostessiek, ktorú venovalo Kvetinárstvo Victor.

Po individuálnej dohode s režisérmi veľkoplošnej obrazovky je možné na hornej časti obrazovky (tzv. prstenec) napísať výstižný text s vyznaním lásky a zosnímať pár na vopred dohodnutom mieste. Viac informácii môžete získať prostredníctvom e-mailu Laskody@hkpoprad.sk a Vasicak@hkpoprad.sk. Text na „prstenec“ je možné zaslať do stredy 13:00 na uvedené emailové adresy.

Valentínske hokejové stretnutie HK Poprad – HKM Zvolen sa odohrá v stredu 13.2.2019 o 17:00 hod. na Zimnom štadióne mesta Poprad. Vstupenky sú v predpredaji už teraz na www.predpredaj.sk