Východniarske derby ovládol Poprad
17. februára 2017
Preview zápasu HK Poprad – MHC Martin
19. februára 2017

Valentínska ruža pre Natáliu

Po zápase, ktorý naši kamzíci odohrali práve 14.2.2017 s HK Nitra, sa odohrala milá udalosť. Ivan Guliaev odovzdal ružu fanúšičke Natálii, ktorej komentár na Facebooku získal najviac like-ov. To jej zaručilo víťazstvo v našej valentínskej súťaži.

Ako mnoho zo žien písalo: Každá ruža od muža poteší; tak práve Natáliu potešila tá od Ivana, ktorého si sama vybrala. „Ivana som si vybrala hlavne preto, lebo sa mi páči jeho tvrdá, ale zároveň čistá hra. Ja sama mám ruské korene, tak som si myslela, že by bolo pekné sa stretnúť práve s ním.“ Pre každého fanúšika je zážitkom, ak sa môže osobne stretnúť s hráčom z obľúbeného tímu.

Paradoxom je, že hoci by mohla Natália podľa geografickej príslušnosti fandiť skôr tímu HC Košice, jej srdce je popradské. „Hokej sledujem od malička. Je pravdou, že prvýkrát som bola na zápas HK Poprad iba pred pár rokmi, kde ma dotiahol priateľ. No odvtedy pravidelne chodím na zápasy a fandím z celého srdca. Košice mám bližšie, ale mne sa osobne hra popradského tímu, ako aj atmosféra na štadióne páči oveľa viac.“

Víťazstvu v súťaži sa veľmi potešila a hoci sme v zápase nebodovali, neubralo jej to zo zážitku, na ktorý určite nikdy nezabudne. Sme radi, že aj takouto cestou sme mohli aspoň trošku spríjemniť deň našim fanúšičkám a fanúšikom.

Facebook komentáre