Zápasy základných skupín rozhodli o play off zápasoch
24. augusta 2019
Paťo, ďakujeme!
25. augusta 2019

Víťaza 72. ročníka Tatranského turnaja spoznáme neskôr

Finále Tatranského pohára medzi HK Dukla Ingema Michalovce a DVTK Jegesmedvék Miškolc sa neodohrá v stanovenom termíne. Dôvodom sú zdravotné problémy hráčov maďarského celku.

Manažment finálového účastníka DVTK Jegesmedvék Miškolc informoval v skorých ranných hodinách organizačný výbor turnaja o nepriaznivom zdravotnom stave svojho mužstva. Počas noci začali hráči pociťovať zdravotné ťažkosti prejavujúce sa bolesťami brucha a poruchami trávenia, dôsledkom ktorých bola v niektorých prípadoch aj hospitalizácia v nemocnici. Presnú príčinu sa zatiaľ nepodarilo diagnostikovať. Klubový lekár a organizačný výbor turnaja zabezpečujú maximálnu súčinnosť tímu Miškolca a veria v skoré uzdravenie všetkých členov klubu.

V zmysle reglementu turnaja sa finálový duel, počas ktorého spoznáme víťaza 72. ročníka Tatranského pohára, odohrá v náhradnom termíne. O presnom dátume budeme po dohode oboch celkov informovať.

Zároveň sa ospravedlňujeme všetkých fanúšikom, ktorí si zakúpili vstupenky na finále, za spôsobené problémy. Pre kompenzáciu vstupného (napríklad v prípade prosíme kontaktovať ekonomické oddelenie HK Poprad osobne na Zimnom štadióne mesta Poprad resp. e-mailom na adrese office@hkpoprad.sk

Prípad nedokončenia turnaja už v minulosti nastal a to najmä z dôvodu nepriaznivého počasia.

Facebook komentáre