Kamzíci v netradičných ligách – Miroslav Štefanka (Južná Kórea)
16. apríla 2020
Aukcia výstroja pokračuje, výťažok pôjde na dobročinný účel
17. apríla 2020

Vyhraj nákup pre starých rodičov

Máš v rodine mamku, babku, ocka alebo dedka nad 65 rokov, ktorí fandia popradským Kamzíkom? Chceš ich potešiť? Zapoj sa do súťaže a vyhraj pre nich nákup potravín s osobným doručením od hráča Popradu.

Súťaž Nákup pre starých rodičov je zameraná na seniorov. Zapojiť sa do nej môžu ich rodinní príslušníci, ktorí pod príspevok na Facebooku HK Poprad napíšu, prečo by mali vyhrať práve oni, resp. ich (starí) rodičia.

Pri komentovaní sa medze nekladú, a preto je možné napísať príbeh spojený s hokejom, spomienku alebo iný dôvod, ktorý nás presvedčí.

Zapojiť sa do súťaže môžete od štvrtku 16. apríla do pondelka 20. apríla. Spomedzi všetkých súťažiacich vyberieme jeden komentár. Jeho autor vyhrá nákup v hodnote 20 € pre svojho rodinného príslušníka staršieho ako 65 rokov.

Nákup základných potravín uskutoční hráč HK Poprad a v rámci okresu Poprad ho osobne doručí. Výber potravín bude konzultovaný s výhercom. Rovnako aj odovzdanie nákupu prebehne za prísnych hygienických podmienok s dodržaním odstupu, resp. položením pred dvere.

Pravidlá súťaže:
– trvanie súťaže: od 16. apríla 2020 do 20. apríla 2020,
– účastníci súťaže: fanúšikovia stránky HK Poprad na Facebooku,
– podmienky účasti a žrebovania: rodinný príslušník vyžrebovaného výhercu musí byť starší ako 65 rokov,
– výhra: základné potraviny v hodnote 20 Eur,
– odovzdanie výhry: osobným doručením v okrese Poprad.

Facebook komentáre