V mládeži došlo k zmenám na trénerských postoch
29. apríla 2017
Kamzíkov čaká letná príprava
3. mája 2017

Výstava Zažite s nami hokej pod Tatrami je otvorená

Vo Forum Poprad sme dnes otvorili výstavu Zažite s nami hokej pod Tatrami, ktorá je venovaná spomienke na uplynulý ročník Tipsport Ligy. Výstava ponúka návštevníkom možnosť zhliadnuť fotografie zachytávajúce hokejové zápasy a samotných aktérov hry. Expozíciu tvoria fotografie klubového fotografa Branislava Babjaka.

„Teším sa, že sa nám túto výstavu podarilo zrealizovať a fanúšikom prinášame opäť niečo nové,“ poznamenal pri otvorení výstavy riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurinyi. Materiál na výstavu sa zbieral v priebehu celej sezóny. Svojím objektívom ho zachytával fotograf Branislav Babjak. „Vybrali sme 14 zaujímavých fotografií, s ktorými sme spravili túto malú výstavu. Som vďačný, že sme v priebehu sezóny mali svojho dvorného fotografa, ktorý s nami absolvoval takmer všetky výjazdy na vonkajšie zápasy a nechýbal ani na jednom domácom zápase,“ povedal Jurinyi, ktorý sa poďakoval aj za priestory. „Výstava sa nachádza vo Forum Poprad, ktorému ďakujeme za poskytnutie priestorov.“

„Mapovať dianie v hokejovom klube a samotné zápasy je veľmi zaujímavé. Na fotografiách sa nachádzajú rôzne emotívne momenty, ktoré sú s hokejom späté. Spoločne sme odviedli kus dobrej práce, ktorú sme zvečnili aj takouto formou a zachovali tak pekné spomienky,” okomentoval výstavu fotograf Branislav Babjak.

Aj tento projekt je dôkazom toho, že klub chce byť s fanúšikmi v neustálom spojení a prinášať im rôzne akcie počas celého roka. „Verím, že ľudom sa táto výstava bude páčiť a prídu sa na ňu pozrieť,“ uzatvára Jurinyi. Výstava umiestnená na 1. poschodí (2. podlaží) Forum Poprad potrvá do 10. mája 2017.

Orientačná mapa:

Facebook komentáre