Dávid Bondra v nominácii na Nemecký pohár 2018
22. októbra 2018
Preview zápasu MsHK DOXXbet Žilina vs HK Poprad
23. októbra 2018

Výťažok z dražby šesťgólovej hokejky Samuela Mlynaroviča pomôže Lukovi

Dňa 7.9.2018 zažil popradský štadión hotovú kanonádu v podaní popradských Kamzíkov. Proti UTE Budapešť dokázali Kamzíci skórovať až deväťkrát, no pri streleckej chuti bol Samuel Mlynarovič, ktorý dokázal vsietiť v zápase až šesť gólov.

Vedenie popradského hokeja spoločne s hráčom a partnerom ForFan.sk sa preto rozhodli pripraviť aukciu hokejky zo zápasu s UTE a venovať všetok výťažok na liečbu pre malého chlapčeka, ktorý bojuje s vážnym ochorením. Luka sa narodil 21. januára v roku 2014, no o život bojoval takmer rok, keď v dôsledku zlého určenia termínu pôrodu prekonal viacnásobnú sepsu. Potravu naďalej prijíma cez sondu rovno do žalúdka a jeho telíčko je veľmi slabé, a preto si tak vyžaduje trvalú liečbu a rehabilitácie.

Hokejovým fanúšikom sa tak naskytla možnosť získať originálny suvenír od hráča, ale zároveň tak pomôcť dobrej veci. Dražba sa spustila v pondelok, 8. októbra o 17:00 a skončila sa v pondelok, 22.10.2018 o 17:00. Hokejka bola vydražená za veľmi peknú sumu 430 € a získala ju fanúšička HK Poprad. Tieto peniaze budú venované Lukovi, ktorý to veľmi potrebuje.

Všetkým, ktorí sa do dražby hokejky zapojili a rozhodli sa tak pomôcť Lukovi veľmi pekne ďakujeme. Veríme, že finančné prostriedky z tejto dražby pomôžu na dobrý účel. HK Poprad želá Lukovi a jeho rodine veľa síl.

Facebook komentáre