Z Bratislavy prichádza ďalší útočník

Čoskoro 29-ročný útočník Tomáš Török sa dohodol s klubom na dvojročnom kontrakte.

Do Popradu sa vracia po deviatich rokoch. Vtedy s tímom začal sezónu, ale po trinástich zápasoch putoval na hosťovanie do 1. ligy. Dnes sa pod Tatry vracia. „Po sezóne sa mi skončila zmluva a z možností, ktoré sa mi naskytli, som si vybral práve Poprad. Je to tradičný klub, ktorý má vášeň niečo dokázať. Ja som tímový hráč a stále myslím len na tímové výsledky. Ak dokážeme byť úspešní, tak sa počas sezóny ukážu aj jednotlivci. V Poprade som už nastúpil na pár zápasov, pamätám si, že kabína je na tej istej chodbe, avšak nie na rovnakom mieste,“ vyjadril sa Tomáš v prvom rozhovore pre náš web.

„S Tomášom sme sa dohodli na dvojročnej zmluve. Ide o tvrdo pracujúceho hokejistu, ktorý je spoľahlivý na oboch stranách ihriska. Som rád, že sme sa dohodli rýchlo a korektne. Počas pôsobenia v našom klube mu prajem všetko dobré,“ povedal o staronovom popradskom hráčovi športový riaditeľ klubu Július Koval.

Tomáš Török pôsobí v najvyššej slovenskej súťaži už desať sezón. Postupne nastúpil v dresoch Martina, Popradu, Nových Zámkov, Zvolena, Banskej Bystrice, Detvy, Michaloviec a Slovana Bratislava do 401 zápasov, v ktorých zaznamenal 56 gólov a 99 bodov.