Z Liptova vezieme iba bod

MHk 32 Liptovský Mikuláš – HK Poprad 4:3 sn (1:1, 0:2, 2:0 – 0:0, 1:0)

Poprad napriek vedeniu 3:1 nedokázal v tomto zápase zvíťaziť. Liptáci vyrovnali v tretej tretine a v samostatných nájazdoch rozhodol zápas Čuvilov.

Góly: 18. Paločko (Čuvilov, Murček), 49. Kalousek (Ventelä), 55. Walega (Kriška, Ventelä), rozhodujúci sam. nájazd Čuvilov – 15. Ully (Dalhuisen, Rymsha), 22. Rymsha (Ully, Dalhuisen), 33. Dalhuisen (Arniel, Rymsha)

Rozhodovali: Kalina, Konc st. – Vyšný, Hajnik

Vylúčení: 4:7 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

bez divákov

Zostavy:

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Vošvrda (Kozel) – Ventelä, Vartinen, Kurali, Salija, Krempaský, Mezovský, Nemec – Kriška, Hovorka, Uhrík – Petráš, Walega, Jurík – Paločko, Murček, Čuvilov – Kalousek, Urban, Feherpataky – Dunčko

HK Poprad: Tomek (Čiliak) – Brejčák, Drgoň, Rymsha, Dalhuisen, Novajovský, Ulrych, Demo – Livingston, Skokan, Svitana – Bondra, Arniel, Ully – Mešár, Bjalončík, Valigura – Handlovský, Mlynarovič, Jevoš

Hlas po zápase:

Corey Neilson (tréner HK Poprad) – Najprv by som chcel zablahoželať trénerovi domáceho celku k výhre. Bol to rýchly a tvrdý zápas, bojovali sme a veľa sa zrážali. Zápas by som rozdelil do dvoch bodov. Som rád, ako hráme v útočnom pásme a ako naša hra dostáva zmysel. Ale spravili sme dve veľké kľúčové chyby, ktoré nás stáli vedenie.