Hokejový zápas legiend: Slovensko – Česko
10. októbra 2018
Vydražte si originálne sivé dresy HK Poprad z Tatranského pohára 2018
11. októbra 2018

Z tribúny na striedačku

Od začiatku sezóny si klub pripravil viacero noviniek. Jednou z nich je aj možnosť zúčastniť sa počas rozcvičky na striedačke domáceho tímu a okúsiť tak zápasové napätie priamo pri ľade s realizačným tímom a hráčmi. Prvým šťastným výhercom sa stal pán Jozef Melicher, ktorý nám opísal svoje pocity po tomto hokejovom zážitku.

Ako ste sa dostali na striedačku?
,,Na striedačku som sa dostal cez súťaž Striedačka, o ktorej som sa dozvedel zo stránky www.hkpoprad.sk. Napísal som na uvedený kontakt a následne som bol mailom kontaktovaný o možnosti zapojiť sa.”

Reagovali ste okamžite po zverejnení článku? Ako vás to oslovilo?
,,Reagoval som prakticky okamžite po prečítaní článku, oslovilo ma to ako pekné gesto zo strany klubu smerom k fanúšikom. Neviem či sú podobné aktivity aj v iných kluboch na Slovensku bežné, no mne sa táto možnosť veľmi páči.”

Čo všetko ste zažili na striedačke počas tých dvadsiatich minút?
,,Hlavne som sa snažil nezavadzať hráčom a vychutnával som si pohľad z blízka na ten “frmol” počas rozkorčuľovania. Zo striedačky to vyzerá o dosť rýchlejšie ako z tribúny.”

Aký bol kontakt s hráčmi a realizačným tímom?
,,Veľmi pozitívny. Pán František Štolc mi podal po mojom príchode ruku, prihovoril sa, chalani boli tiež super. Na začiatku som mal obavy, či tam nebudem ako piate koleso na voze, iba hráčom prekážať, no naopak. Či už Daniel Brejčák, Patrik Svitana sa pristavili, aspoň dať “ťukesa”, s Lukom Gračnarom som sa odfotil.”

Čo ste si z toho odniesli?
,,Pocit byť viac scítený s hráčmi, klubom. Z tribúny sa možno mnohí fanúšikovia pozerajú na hráčov ako na postavičky z hernej konzoly a keď nevyjde zápas ako si fanúšik predstavoval, tak sa často zbytočne zlostí, no treba si uvedomiť, že v skutočnosti sú to tiež ľudia, ktorí sa snažia odviesť svoju prácu tak ako vedia. Ani nám sa istotne nevydarí každý deň v práci na sto percent. A vtedy človek ocení, keď nie je kritizovaný, ale povzbudený. Preto fandíme stále a držme chalanom palce. Ďakujem za túto príjemnú skúsenosť a prajem ešte dlhú a úspešnú sezónu a vedeniu ďalšie podobné nápady.”

 

Aj vy sa môžete zapojiť do tejto súťaže. Viac informácii sa dozviete v tomto článku .

Facebook komentáre