Hokejbalový turnaj fanklubov sa uskutoční v Poprade
30. mája 2019
Navštívili sme letnú prípravu juniorov HK ŠKP Poprad
31. mája 2019

Zatrénujte si s Kamzíkmi

Chceli ste niekedy zažiť pravú prípravu hokejistov na sezónu, no nedostali ste príležitosť? Alebo sa len pred letnou sezónou potrebujete dostať do vytúženej formy? S HK Poprad a Melinou to nebude žiaden problém!

Do hokejového diania či prípravy na novú sezónu ste sa doteraz mohli zapojiť maximálne čítaním aktualít z klubu alebo zakúpením permanentiek. Teraz to môžete zmeniť. Už 7. júna 2019 o 8:30 hod. si s nami môžete vybehnúť na Hrebienok ako ozajstné kamzíky!

Ten, kto ako prvý vybehne na Hrebienok, vyhráva balíček produktov od Meliny a tričko HK Poprad. Tešíme sa na vás a prajeme veľa šťastia či síl, no tiež zážitkov. Hlavne nezabúdajte, že SEVER SME MY!

Po dobrom tréningu treba poctivo zregenerovať, preto na Vás bude v Zubačka reštaurácia & bar (Hotel Crocus) čakať mliekonečne chutný brunch. Nepremeškajte tak šancu vyzvať popradských extraligistov a pomôžte im spoločne pripraviť sa na nastavajúcu sezónu.

Program (piatok 7. júna)
8:30 – zraz v Starom Smokovci a štart tréningovej jednotky na Hrebienok
9:30 – presun do reštaurácie Zubačka
10:15 – začiatok brunchu v Zubačke (Hotel Crocus)
10:30 – priestor na fotenie s hráčmi + debata a autogramiáda

UPOZORNENIE
V prípade nepriaznivého počasia sa tréningová jednotka s možnosťou zapojenia sa fanúšikov neuskutoční. Brunch v reštaurácii Zubačka bude pripravený za každých okolností.

Facebook komentáre