November v kocke
29. novembra 2016
Preview zápasu HK Poprad – HKM Zvolen
2. decembra 2016

ZAŽI SPOLU S NAMI MIKULÁŠA POD TATRAMI

Magický čas Vianoc sa nezadržateľne blíži a s vianočným obdobím je spojený ešte jeden, nemenej magický deň – Sv. Mikuláš.

V utorok 6. decembra sa na Zimnom štadióne mesta Poprad uskutoční dobročinná akcia „Hoď plyšáka na ľad.“ Cieľom akcie je vyzbierať plyšové hračky, ktoré poputujú do rúk detičiek v detských domovoch, škôlkach a nemocniciach.

Akcia sa uskutoční počas hokejového zápasu medzi domácim HK Poprad a HK Nitra, ktorý sa začína o 17:00 hod. Fanúšikovia budú môcť bezprostredne po strelení prvého gólu HK Poprad hodiť na ľadovú plochu plyšové hračky. V prípade, že sa nám nepodarí počas riadneho hracieho času streliť gól, tak sa akcia uskutoční po skončení 3. tretiny zápasu, resp. po predĺžení.

Vezmite na hokej aj svoje deti. Klub pre nich (deti do 15 rokov) pripravil darček v podobe bezplatného vstupného. Ale to len v prípade, ak prinesú na zápas plyšovú hračku a rozhodnú sa ju darovať.

Z ďalekého severu zavíta v tento deň do útrob štadióna aj Mikuláš a spolu s ním aj jeho verní priatelia – anjel a čert. Všetky deti sa môžu tešiť na malú dobrotu, lebo Mikuláš vie, že boli celý rok dobré. A my v klube HK Poprad sme hádam poslúchali tiež, a tak pevne veríme, že nám do korčúľ nadelí 3 body. Severania totiž držia spolu. No a sever sme my.

Facebook komentáre