Štadión je zatiaľ virtuálne vypredaný na 76 %
22. marca 2020
Dotazníkový prieskum HK Poprad po sezóne 2019/2020
24. marca 2020

Zostaňte v kontakte s hokejom

Šíriaci sa koronavírus nám nedovoľuje užívať si radostné chvíle na štadióne a hokejová sezóna je už minulosťou. Klub vyvíja aj napriek tomu pre fanúšikov viacero hokejových aktivít a pripája sa k iniciatíve Zostaň doma. Nezabudnite na hokej, zapojte sa do našich aktivít a hrajte o skvelé ceny.

Detská súťaž v maľovaní
Najmenší fanúšikovia majú možnosť spestriť si domácu školu o výtvarnú výchovu. Stačí, ak nakreslia obľúbeného hokejistu alebo iný hokejový obrázok a pošlú nám ho s pomocou rodičov do správy na Facebooku. My všetky obrázky zverejníme vo fotoalbume a autor toho, ktorý získa najviac lajkov, vyhrá vak, školský zošit a zberateľské kartičky. Kresbu nám zašlite najneskôr do 31. marca.

Kamzík challenge
Obľúbená výzva na sociálnych sieťach nabrala nový rozmer. Obranca Kamzíkov Daniel Brejčák vyzval všetkých športovcov a fanúšikov, aby sa natočili pri tom, ako na hokejke dvíhajú puk alebo loptičku. Ak sa pri tom natočia a video pridajú do komentárov pod príspevok na Facebooku, sú v hre o pitný režim na celý mesiac od Budiš.

Hokejisti v domácom prostredí
Priaznivci HK Poprad môžu na instagramovom profile HK Poprad sledovať správy, odkazy a momenty z domáceho prostredia našich hokejistov. Videá sú publikované v príbehoch a po 24 hodinách miznú, preto buďte v strehu.

Facebook komentáre