Dramatický zápas rozhodla posledná sekunda predĺženia

HK Poprad – HK Rysy Spišská Nová Ves 4:3 pp (1:0, 2:1, 0:2 – 1:0)

Na sviatok výročia SNP sa stretli Poprad a Spišská Nová Ves. Domáci sa dostali do vedenia 3:0 v 25. minúte, keď sa postupne presadili Straka, Kotvan a Drgoň. Spišskej Novej Vsi sa podarilo znížiť gólom Beaudryho v 40. minúte a vyrovnať počas tretej tretine, keď skórovali Nellis a Archambault. Rozhodnutie priniesla posledná sekunda predĺženia, keď sa presadil Záborský.

Góly: 14. Straka (Kukuča), 24. Kotvan (Svitana, Drgoň), 25. Drgoň (Svitana), 65. Záborský – 40. Beaudry (Myklucha), 46. Nellis (Archambault), 50. Archambault (Marosz)

Rozhodovali: Snášel, Orolín – Stanzel, Šoltés

Vylúčení: 8:8 na 2 min., navyše Totter DKZ za nešportové správanie, presilovky 2:1, oslabenia 0:0

1 200 divákov

HK Poprad: Rabčan – McFadden, Turan, Kotvan, Brincko, Česánek, Drgoň, Brejčák – Záborský, Coulter, Gerlach – Straka, Beaudoin, Kukuča – Šotek, Suchý, Svitana – Kundrik, Mlynarovič, Urbánek – Jendek

HK Spišská Nová Ves: Melicherčík – Ališauskas, Merežko, Beaudry, Knižka, Žiak, Valach – Vandas, Nellis, Archambault – Majdan, Marosz, Giľák – Rapáč, Myklucha, Džugan – Hamráček, Vartovník, I. Novák