Zľavový program pre permanentkárov

Samotná permanentná vstupenka v podobe plastovej karty slúži primárne ako vstupenka na zápas, ale vďaka zľavovému programu ju využijete aj ako zľavovú kartu. Majitelia permanentných vstupeniek PREMIUM a VIP získavajú u partnerov HK Poprad zľavy a akcie na produkty a služby. Zľavy si možno opakovane uplatniť s predložením permanentnej vstupenky u partnera v období od 1.8.2022 do 30.4.2023.

Dobré Časy Poprad

Zľava 10 % na celý účet.

Tatry Color

Zľava 7 % na všetok sortiment.

New Chicago – veselá krčma

Zľava 10 % z účtu. Platí len v podniku
New Chicago Poprad.

Jazyková škola TARGET

Zľava 10 % na všetky skupinové kurzy pre dospelých, 5% zľava na individuálne kurzy angličtiny a nemčiny.

Kvety Victor

Zľava 10 % na celý sortiment
(z nezľavneného tovaru).

Synottip

Voľná stávka v hodnote 20 €. Zaregistrovaný hráč napíše z registrovaného e-mailu uvedeného pri registrácií na marketing@synot.sk, kde uvedie číslo svojej permanentky a identifikuje svoj hráčsky účet (prihlasovacie meno, meno a priezvisko, dátum narodenia). Kredit bude pripísaný na hráčsky účet vo forme 500 Benefit Bodov.

.

Kníhkupectvo Christiania

Zľava 5 % na všetok sortiment, okrem akciových titulov.

DATART

Staňte sa členom VIP programu DATART a získajte exkluzívne výhody pre nákup elektra. Využite časovo neobmedzené zľavy naprieč celým sortimentom na DATART.sk i v predajniach. Alebo sa tešte na špeciálne ponuky či akcie, ktoré platia iba pre VIP zákazníkov. VIP kód potrebný na registráciu nájdete v e-maile.

Citybowling Poprad

Zľava 10 % na bowling.