HK Poprad spúšťa predaj permanentných vstupeniek na hokejovú sezónu 2018/2019. Ich ceny a spôsob predaja sa v porovnaní s uplynulým ročníkom nezmenili. Pribudla nová kategória s limitovaným počtom špeciálnych sedadiel, ku ktorej získate dres. Zároveň sa výrazne rozšírila ponuka partnerov poskytujúcich zľavy na ich produkty a služby.

Predaj permanentiek na novú sezónu bude prebiehať v troch vlnách. V prvých dvoch budú môcť fanúšikovia získať permanentky za zvýhodnené ceny. Zároveň je pre majiteľov permanentných vstupeniek kategórie „PREMIUM“ (v základnej cene) a „VIP“ pripravený exkluzívny darčekový obal obsahujúci permanentku, program zápasov, zľavový program na produkty a služby u našich partnerov a darček s logom HK Poprad.

Cena permanentných vstupeniek bude vo všetkých vlnách predaja výhodnejšia v porovnaní so súčtom cien za individuálne zápasové vstupenky. Záujemcovia o permanentku si budú môcť vyberať z viacerých cenových kategórii. Cenová diferenciácia je tvorená kategorizáciou sektorov, časovým obdobím predaja a objemom zápasov, na ktoré sa bude permanentka vzťahovať.

Prvá vlna predaja permanentiek sa uskutoční od 12. do 14. júna. V nej si budú môcť permanentky rezervovať a zakúpiť doterajší majitelia. Predkupné právo si uplatnia preukázaním sa permanentkou z minulej sezóny. Majiteľov permanentných vstupeniek, ktorých miesto bolo v sektore B1 upozorňujeme, že z dôvodu zmien usporiadania sedadiel a vytvorenia novej kategórie VIP nemusia byť ich miesta voľné.

V druhej vlne, ktorá bude prebiehať od 19. do 21. júna, si budú môcť rezervovať a zakúpiť permanentky noví záujemcovia.

CENNÍK V 1. A 2. VLNE PREDAJA

 

 

 

 

 

 

Tretia vlna predaja sa uskutoční od 17. júla a bude prebiehať počas pracovných dní až do 10. augusta a je opäť len pre nových záujemcov o kúpu permanentky. Ceny permanentiek v tretej vlne budú v porovnaní s prvými dvomi vlnami vyššie.

CENNÍK V 3. VLNE PREDAJA

 

 

 

 

 

 

Rezerváciu permanentných vstupeniek je potrebné uskutočniť e-mailom na adrese muranicova@hkpoprad.sk. Zároveň je rezerváciu nutné v uvedených termínoch potvrdiť bezprostrednou platbou v hotovosti. Tú bude možné uskutočniť len osobne na sekretariáte HK Poprad v budove Zimného štadióna mesta Poprad na 1. poschodí v čase od 9:00 do 16:00 hod. Po zaplatení bude majiteľovi permanentky vystavený doklad, na základe ktorého sa v dňoch 13. a 14. augusta v čase od 9:00 do 16:00 hod. uskutoční výmena za plastovú kartu resp. za hodnotný box s darčekom.

 


VYSVETLIVKY CENOVÝCH KATEGÓRII:
STANDARD

  • Domáce zápasy HK Poprad v základnej časti Tipsport Ligy 2018/2019.

PREMIUM

  • Domáce zápasy HK Poprad v základnej časti Tipsport Ligy 2018/2019
  • Domáce prípravné zápasy HK Poprad pred sezónou 2018/2019,
  • Zápasy na 71. ročníku turnaja o Tatranský pohár,
  • Zápasy HK Poprad v play-off/play-out Tipsport Ligy 2018/2019

VIP – Permanentná vstupenka PREMIUM so sedením na VIP tribúne v sektore B1 s čalúnenými sedadlami a vstupom do VIP priestorov zahŕňajúcim jednoduchý catering. Počet permanentných vstupeniek VIP je limitovaný.

ŤZP – Platí pre osoby ŤZP, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom ŤZP, ŤZP-s a preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

SENIORI – Platí pre osoby staršie ako 60 rokov, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

ŠTUDENTI - Cenová kategória študenti (žiaci) platí pre žiakov základných škôl, študentov stredných škôl a vysokých škôl dennej formy štúdia. Žiaci základných škôl a študenti stredných a vysokých škôl si môžu na základe potvrdenia o návšteve školy alebo preukázania sa ISIC-om zakúpiť permanentnú vstupenku tejto kategórie.

 

ZĽAVOVÝ PROGRAM
Majitelia permanentných vstupeniek kategórie PREMIUM a VIP získavajú u partnerov HK Poprad množstvo zliav a akcií na produkty a služby až do výšky 30%. Zľavy si možno uplatniť v období od 13. augusta 2018 do 30. apríla 2019 s predložením permanentnej vstupenky u partnera.

AquaCity Poprad


Zľava 30% na vstup pre 1 osobu.

Horizont Resort ****


Zľava 30% na Mountain Wellness a VIP Sky Lounge.

Kino Tatran


Zľava 1 € na jednu nezľavnenú vstupenku.

Double Dee


Zľava 15% na nákup tovaru.
 

Cafe Bar ABATON


Zľava 10% na konzumáciu v kaviarni okrem tabaku a tabakových výrobkov.

On Edge Barbershop


Zľava 20% na služby tradičného barber shopu so službami moderného pánskeho holičstva.

On Edge Hairdressing


Zľava 20% na starostlivosť o vlasy a make up pre dámy.

SYNOT TIP


Špeciálny registračný bonus - okamžitý bonus vo výške 100% z hodnoty 1. vkladu na hráčsky účet až do výšky 30 €. Po uskutočnení registrácie a 1. vkladu zavolajte na call centrum (0800 198 198) alebo napíšte na synottip@synottip.sk, kde uvediete číslo permanentnej vstupenky.
 

Prezo


Zľava 5% z ceny konzumného.

New Chicago


Zľava 10% z ceny konzumného.

Target škola


Zľava 10 € na všetky skupinové jazykové kurzy pre dospelých.

Legovňa


Zľava 10% na vstup do Detskej herne Legovňa a zľava 10% na kurzy/krúžky s kockami LEGO vyučované v Detskom centre Legovňa.

CityBowling Poprad


Zľava 10% z cenníkovej ceny na bowling.

Leo Express


Zľava 10% na cestovanie v Economy triede.

Rossini Caffé & Bar


Všetky druhy kávy a čapované pivo len za 1 €.

ForFan


Zľava na fanúšikovský tovar.
 

Dobré Časy Poprad


Zľava 10% z ceny konzumného.

Pulzar farby laky


Zľava 5% na celý sortiment vo veľkosklade.

Bauer Hockey


Zľava 10% na nákup športového vybavenia v predajni Bauer na Zimnom štadióna mesta Poprad.

Kvety Victor


Zľava 10% na celý sortiment.
 

TATRAMONTI - MINIGOLF


Zľava 20% zo základného vstupného na minigolf.

Restart Burger


Zľava 7% z ceny konzumného.

Autoumývareň


Zľava 10% na služby autoumyvárne.

Cukráreň Sonata


Zľava 10% z ceny konzumného v cukrárni.
 

Restaurant U Septima


Zľava 10% z ceny konzumného.

Kníhkupectvo Christiania


Zľava 7% na celý sortiment s výnimkou zlacnených kníh, CD a DVD.

O.K. Sport


Zľava 10% na celý sortiment s výnimkou zľavnených tovarov.

Pizza Borsalino


Zľava 10% na pizzu MEGA alebo Classic v prevádzkach v Poprade alebo pri donáške.
 

Trendlux


Zľava 10% na svietidlá a svetelné zdroje. Zľava sa nevzťahuje na akciu, výpredaj, dopredaj alebo už iným spôsobom zlacnený tovar.

Fanshop HK Poprad


Zľava 10% na dresy a repliky dresov.

Viac informácií získate e-mailom na adrese Laskody@hkpoprad.sk

HK Poprad spúšťa predaj permanentných vstupeniek na hokejovú sezónu 2019/2020.

Predaj permanentiek bude prebiehať v dvoch vlnách. V prvej budú môcť získať sezónne vstupenky ich doterajší majitelia. Druhá bude slúžiť novým záujemcom o permanentné vstupenky. V porovnaní s predchádzajúcou sezónou nie je možnosť zakúpiť permanentku Standard len na základnú časť.

 

Prvá vlna predaja

Slúži pre doterajších držiteľov permanentiek. Záujemcovia si môžu rezervovať permanentky e-mailom na adrese office@hkpoprad.sk spolu s uplatnením predkupného práva a to uvedením presného sektoru, radu a miesta, resp. priloženou fotografiou alebo scanom plastovej karty z minulej sezóny. Rezerváciu je nutné potvrdiť bezprostrednou platbou v hotovosti na sekretariáte HK Poprad v budove Zimného štadióna mesta Poprad na 1. poschodí vo vyhradených termínoch. Platbu je možné rozdeliť na dve splátky. Pri úhrade prvej splátky je nutné uhradiť 100 €, pričom druhá časť musí byť uhradená do 19. 7. 2019. V prípade odstúpenia od zmluvy je prvá splátka nenávratná.

Cenník v 1. vlne

 

 

 

 

Druhá vlna predaja
Určená je pre nových záujemcov o permanentné vstupenky.

Cenník v 2. vlne

 

 

 

 

V oboch fázach predaja budú pri zakúpení vystavené doklady, na základe ktorých sa uskutoční výmena za plastové karty a darček. Pri zakúpení permanentnej vstupenky je potrebné vyplniť formulár pre majiteľa obsahujúci súhlas s poskytnutím osobných údajov.

 

Termíny rezervácii, predaja, výmeny za karty a úhrad druhej splátky

Rezervácie v prvej vlne: 24. 4. – 30. 4. 2019, e-mailom na adrese office@hkpoprad.sk spolu s fotografiou/scanom plastovej karty z minulej sezóny alebo v pracovné dni v čase od 9:00 do 17:00 hod. na sekretariáte klubu spolu s preukázaním sa plastovou kartou .

Prvá vlna predaja: 30. 4. – 17. 5. 2019 v pracovné dni v čase od 9:00 do 17:00 hod. na sekretariáte klubu.

Druhá vlna predaja: 3. 6. – 14. 6. 2019 v pracovné dni v čase od 9:00 do 17:00 hod. na sekretariáte klubu.

Úhrada druhej splátky: 18. 7. – 19. 7. 2019 v pracovné dni v čase od 8:00 do 18:00 hod. na sekretariáte klubu.

Výmena dokladov za plastové karty a darček: 29. 7. – 31. 7. v pracovné dni v čase od 9:00 do 17:00 hod. na sekretariáte klubu.

 

VYSVETLIVKY CENOVÝCH KATEGÓRII:

PREMIUM

  • Domáce prípravné zápasy HK Poprad pred sezónou 2019/2020,
  • Zápasy na 72. ročníku turnaja o Tatranský pohár,
  • Domáce zápasy HK Poprad v základnej časti Tipsport Ligy 2019/2020,
  • Zápasy HK Poprad v kvalifikácii o play-off, v play-off resp. play-out Tipsport Ligy 2019/2020.

VIP – Permanentná vstupenka PREMIUM so sedením na VIP tribúne v sektore B1 s čalúnenými sedadlami a vstupom do VIP priestorov zahŕňajúcim jednoduchý catering. Počet permanentných vstupeniek VIP je limitovaný.

ŤZP – Platí pre osoby ŤZP, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom ŤZP, ŤZP-s a preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

SENIORI – Platí pre osoby staršie ako 60 rokov, ktoré sú povinné preukázať sa pri kúpe permanentnej vstupenky platným preukazom totožnosti alebo cestovným pasom.

ŠTUDENTI – Cenová kategória študenti (žiaci) platí pre žiakov základných škôl, študentov stredných škôl a vysokých škôl dennej formy štúdia. Žiaci základných škôl a študenti stredných a vysokých škôl si môžu na základe potvrdenia o návšteve školy alebo preukázania sa ISIC-om zakúpiť permanentnú vstupenku tejto kategórie.

 

ZĽAVOVÝ PROGRAM
Majitelia permanentných vstupeniek kategórie PREMIUM a VIP získavajú u partnerov HK Poprad množstvo zliav a akcií na produkty a služby až do výšky 30%. Zľavy si možno s predložením permanentnej vstupenky uplatniť u partnera. Zoznam partnerov bude predstavený v čase výmeny dokladov za karty.