Permanentky

Predaj permanentiek na sezónu 2021/2022 sa spustil vo štvrtok 29.07.2021 na sekretariáte HK Poprad na 1. poschodí Zimného štadióna (zadný vchod od rieky) od 11.00 hod.

Možnosť zakúpiť si permanentkuje v každý pracovný deň v čase od 11.00 do 17.00 hod. do ich vypredania. Do predaja išlo 300 kusov, rezervácia nie je možná. Pôjde o priamy predaj na mieste, prosím doneste si hotovosť, platba kartou nie je možná.

Cena permanentnej vstupenky na sezónu 2021/22, ktorá zahŕňa aj všetky prípravné zápasy, Tatranský pohár, základnú časť Tipos extraligy a jej play-off je stanovená na 230 €. Prvých 100 permanentiek dostane od klubu aj darček v podobe rúška HK Poprad.

Žiaľ na túto sezónu sa nebudú uplatňovať žiadne zľavy (ZŤP, študent) a sedenie bude možné v každom druhom rade. Naopak vám môžeme garantovať, že permanentky budú v platnosti aj pri obmedzení na 1000 divákov.

Tešíme sa, že opäť môžeme spustiť predaj permanentiek. Veríme, že ľudia nás podporia nielen svojimi hlasivkami, ale aj po ekonomickej stránke, keďže oba tieto faktory sú dôležité pre zdravé fungovanie klubu. Vychutnajme si opäť to, čo nás všetkých spája, pričom zažívame emócie a tú nefalšovanú hokejovú vášeň,” poprial si riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurinyi.