Martin Réway sa stal novým členom HK Poprad

HK Poprad pokračuje v posilňovaní kádra pred blížiacou sa nadstavbovou časťou a play-off. Dnes si do konca aktuálnej sezóny upísal slovenského útočníka Martina Réwaya.

Po zapojení sa do tréningového procesu útočníka Martin Réwaya s mužstvom Kamzíkov došlo k rozuzleniu. „Martin prejavil prostredníctvom svojho agenta záujem prísť do Popradu a dohodli sme sa na jeho pôsobení v HK Poprad,“ povedal po podpise zmluvy riaditeľ HK Poprad Ľudovít Jurinyi.

Podpisom ďalšieho korčuliara potvrdilo vedenie vysoké ambície. Jeho pozícia v tíme bude záležať od výkonov. „Veríme, že pomôže schopnosťami, ktoré má a samozrejme bude záležať od jeho výkonnosti, aby tu zapadol, lebo máme tu veľa šikovných hráčov a káder potrebujeme mať hlavne širší,“ doplnil Jurinyi.

Réway pôsobil v aktuálnom ročníku v českom extraligovom klube Rytíři Kladno, v drese ktorého odohral 17 duelov. Bronzový medailista z juniorských MS 2015 pôsobil okrem českej extraligy aj v švajčiarskej NLA, nadnárodnej KHL, zámorských ligách AHL a QMJHL, švédskej Allsvenskan a v slovenskej tretej najvyššej súťaži.

Martin bude nastupovať v drese s číslom #10.