O víťazovi druhého zápasu turnaja rozhodli samostatné nájazdy
17. augusta 2017
Ďalší krok k fanúšikom – povoľujeme konzumáciu na tribúnach
18. augusta 2017

Nastali DOBRÉ ČASY – KAMZÍK BURGER v predaji

Keď sa spoja dve silné značky, je len otázkou času, kedy vznikne niečo výnimočné. Počnúc dnešným dňom budete mať možnosť vychutnať si špeciálny burger – KAMZÍK BURGER, ktorý vznikol v kolaborácii s podnikom Dobré Časy Poprad.

Spolupráca klubu s podnikom Dobré časy sa zrodila počas predchádzajúcej sezóny 2016/2017. Už vtedy sa šepkalo o novom produkte na ponukovom liste, ktorý by súvisel s hokejovým klubom. A tak po rôznych ochutnávkach a kombinovaní rozličných ingrediencií vznikol špeciálny burger kamzíka. „Špeciálnou a symbolickou prísadou v našom novom burgri je hlavne kozí syr,“ ozrejmuje spolumajiteľ Dobrých Časov Adam Šterbák.

Nejde o žiaden prvo-aprílový žart, hoci myšlienka vznikla práve s „nanukom Kamzík“. „Už po žartíku s nanukom sme avizovali, že myšlienka pripraviť pre našich fanúšikov produkt HK Poprad určený na konzumáciu rezonuje v našich hlavách. Sme radi, že sa nám to vďaka partnerstvu s Dobrými Časmi podarilo,“ poznamenal brand manažér HK Poprad Daniel Laškody.

Predpremiéru mal tento burger už počas otváracieho dňa 70. ročníka turnaja o Tatranský pohár v priestoroch VIP zóny HK Poprad. Kamzík burger obsahuje okrem spomínaného kozieho syra aj veľkú dávku hovädzieho mäsa, volské oko, brusnice, dressing z pečenej papriky a mnoho iného.

A ako pán Šterbák poznamenal: „Po každom zápase, dobrom či zlom, Vás čaká dobrý burger v Dobrých časoch v Poprade.“ Dobrú chuť!

 

Facebook komentáre