Vo vodách KHL sme ulovili brankára a obrancu
14. februára 2017
Poprad prehral piaty zápas v rade
14. februára 2017

Preview zápasu HK Poprad – HK Nitra

Dnešní súperi odohrajú piaty vzájomný zápas v tejto sezóne. V doterajších štyroch zápasoch uspel každý tím dvakrát. Čo sa týka aktuálnej formy, Kamzíci prehrali štyri zápasy v rade, všetky o jeden gól. Nitra vyhrala z posledných šiestich zápasov päťkrát. Poprad momentálne okupuje šieste miesto v tabuľke so 65 bodmi, iba o skóre pred siedmym Zvolenom. Na piaty Martin stráca dva body a na štvrtú Žilinu desať bodov. Nitra bojuje o prvé miesto, na konte má 93 bodov a aktuálne stráca na lídra z Banskej Bystrice tri body.

Posledných päť zápasov Popradu (1-4):
Žilina – Poprad 2:1 PP
Poprad – Zvolen 5:6
Poprad – Nové Zámky 2:3 PP
Trenčín – Poprad 2:1
Liptovský Mikuláš – Poprad 2:3

Posledných päť zápasov Nitry (4-1)
Nitra – Košice 3:2 SN
Nitra – Martin 5:2
Nitra – Zvolen 4:3
Banská Bystrica – Nitra 4:2
Žilina – Nitra 3:4

Posledné vzájomné zápasy (2-3):
Nitra – Poprad 5:3
Poprad – Nitra 4:2
Nitra – Poprad 2:5
Poprad – Nitra 1:4
Nitra – Poprad 6:3

Medzi troma žrďami bude v dnešnom zápase stáť nová akvizícia Vladimír Fokin, ktorý nastúpi v drese s číslom 1. Pripravený zastúpiť ho bude na striedačke Martin Šúrek.

V obrane bude korčulovať osem bekov. Prvé dve obrany sú bez zmeny. V tretej obrane sa budeme môcť spoľahnúť na Lubora Pokoviča a Aleša Ježeka. Štvrtú dvojicu budú tvoriť nové posily Ilya Davydov (číslo 66) a Rinat Ibragimov (číslo 19). Pre zranenie chýba v zostave Viktor Postnikov. Martin Krempaský sa nezmestil do zostavy.

Na úvodné buly sa dnes postaví útok v zložení Kevin Henderson, Marek Zagrapan a Peter Lichanec. Útok číslo dva je nezmenený. V tretej formácii sa medzi krídelníkov Dávida Bondru a Mateja Paločka postaví center Michal Murček. Do štvrtej formácie sa posunul Lukáš Hvila, ktorý zastúpi chorého Andreasa Štraucha.

Počas dnešného zápasu sme pre zaľúbené dvojice pripravili niekoľko aktivít. Vstupenky na dnešný zápas si môžete zakúpiť už teraz cez predpredaj.sk.

 

Facebook komentáre