SZĽH má nového prezidenta aj členov Výkonného výboru
26. júna 2019
František Štolc: “S letnou prípravou sme spokojní”
30. júna 2019

Školákom odovzdali vysvedčenia hokejisti

Záver školského roka je vždy výnimočným dňom. Pre žiakov Základnej školy na Vagonárskej ulici v Spišskej Sobote sa stane opäť nezabudnuteľným.

Ešte pred tým, než sa školáci rozutekali na dovolenky, im k výsledkom celoročnej práce poblahoželala dvojica útočníkov Peter Bjalončík a Matej Paločko. Svojím nasledovníkom v 4. a 5. ročníku športovej hokejovej triedy odovzdali Kamzíci koncoročné vysvedčenia a odmenili ich školskými zošitmi s klubovým dizajnom. Slovami chváli ich povzbudili do ďalších rokov štúdia, budovania hokejovej kariéry a zaželali pekné leto.

Pri tomto okamihu si zároveň hokejisti zaspomínali na ich študentské časy. „Ako žiak som sa snažil mať čo najlepšie výsledky. Zároveň som si užíval tie pekné chvíle, so spoluhráčmi sme chodili do jednej triedy a trávili sme spolu veľa času. Boli sme ako rodina,“ povedal Matej Paločko.

Jeho spoluhráčovi robil radosť záver školského roka. „Posledné dni v škole boli krásne, prichádzali prázdniny a vždy sme sa tešili na dovolenky alebo hokejové kempy. O to s lepším pocitom sme odchádzali zo školy, keď sme mali na vysvedčení dobré známky,“ zaspomínal Peter Bjalončík.

 

Facebook komentáre