V organizácii Kamzíkov došlo k zmenám v mládežníckych kategóriách

Vedenie klubu reaguje na odchod Martina Hrnčára, ktorého povolal do služieb A-tím HK Poprad. Hrnčár pôsobil na pozícii trénera juniorov a zároveň ako šéftréner mládeže. 

Do najstaršej kategórie v mládeži sa presunul Miloš Šeliga. Juniorský tím bude viesť z pozície hlavného lodivoda. Spolupracovať bude s doterajším asistentom Danielom Michlíkom. Šeliga pôsobil v aktuálnom ročníku ako asistent trénera dorastu.  Pre nového trénera ide o známe prostredie. Hokejistov v juniorskej šatni pozná. „Väčšinu chlapcov som trénoval, keď prechádzali nižšími kategóriami. Presun pre mňa nebol zložitý čo sa týka spoznávania hráčov,“ povedal o etablovaní sa k novým zverencom. O cieľoch má jasnú predstavu. „Prichádzam s víziou pomôcť chlapcom dostať sa do seniorského hokeja, aby klopali na dvere A-tímu. Krátkodobý cieľ si dávam získať titul,“ odhodlane prezradil Šeliga.

Juniori sa aktuálne nachádzajú na 1. priečke v priebežnej tabuľke extraligy juniorov. Uplynulú sezónu pre pandémiu neodohrali. V ročníku 2019/2020 skončili po dlhodobej časti na 2. mieste, súťaž sa pre rovnaké dôvody nedokončila. Sezóna 2018/2019 sa radila k úspešným. Juniori si vo finálovej účasti vybojovali striebro.