Za tridsiatku nad striedačku

HK Poprad pripravil pre verných fanúšikov projekt, vďaka ktorému sa makety s ich podobizňami dostanú nad hráčske lavice zimného štadióna počas semifinálových duelov.

HK Poprad si vždy cenil podporu fanúšikov, ktorú mu vyjadrovali počas tejto covidovej sezóny nielen pozitívnymi príspevkami na sociálnych sieťach, ale aj dobrovoľnými príspevkami na transparentnom účte.

Marketingové oddelenie HK Poprad zabezpečí výrobu makiet s Vašou podobizňou, ktoré sa budú nachádzať prioritne nad striedačkami na tribúne B počas semifinálových duelov. Pre účasť na projekte „Za tridsiatku nad striedačku“ je potrebné do nedele 11. apríla 2021 do 23:59 uskutočniť nasledovné kroky:

1. poukázať na IBAN SK77 0900 0000 0051 6473 5487 sumu 30 €
2. do poznámky pre príjemcu uviesť poznámku „dar na maketu“
3. poslať potvrdenie o zadaní platby alebo poslať číslo účtu, meno majiteľa účtu a čas zadania platby na email: andrassy@hkpoprad.sk
4. poslať fotografiu v čo najvyššej kvalite a veľkosti, ktorá zachytáva hlavu a ramená osoby na email: andrassy@hkpoprad.sk

Pre korektné zabezpečenie Vašej účasti v projekte je potrebné stihnúť všetky kroky do nedele 11. apríla 2021 do 23:59. Zaslaním fotografie na vyššie uvedený mail zároveň dávate súhlas Hokejovému klubu Poprad, a.s. aby vašu fotografiu spracoval a inštaloval na makete počas semifinálových duelov na zimnom štadióne v Poprade.