Deň v oblakoch s EasyFlyers

Nečakané prekvapenia má rád každý. A v prípade detí to platí dvojnásobne. Aj preto sa HK Poprad za podpory partnera EasyFlyers rozhodol potešiť talenty z popradskej hokejovej mládeže.

V novej sezóne pribudne k obľúbeným zoznamom videí s vlogom Deň s Kamzíkom, seriálom Biela a modrá, relácii KamzíkTalk a zábavnému Kamzík challenge aj séria videí Deň v oblakoch. Novinka z dielne marketingovej produkcie je zameraná predovšetkým na mladých hokejistov. Hlavnou ideou je podpora talentov, na ktorých klubu záleží. Aktérmi videa sa stane hráč A-tímu a mládežník HK ŠKP Poprad. Pred objektívmi kamier sa bude odohrávať príbeh, o ktorom mladý hráč nebude spočiatku tušiť. Náhodne vybraného hokejistu z popradskej mládeže prekvapí hráč A-tímu v škole alebo na tréningu. Rozhodne sa mu spríjemniť deň voľnou debatou pri koláči alebo obede. To však nebude všetko. Nasledovať bude výzva v podobe hokejových zručností. Ak ju budúca hviezda splní, dostane odmenu.

Najnovšie videa Adama Drgoňa a Miška môžete sledovať už teraz na našom Youtube kanáli. Aby vám žiadne video neuniklo, tak nezabudnite sa prihlásiť na odber kanála.

Projekt je realizovaný s podporou EasyFlyers.