FANZÓNA HK POPRAD

S cieľom pripraviť pre fanúšikov plnohodnotné športovo-kultúrne podujatie a spestriť im pobyt na zimnom štadióne počas zápasu otvoril HK Poprad fanzónu. Tá sa nachádza pod schodišťom pri tribúne “C”. Tvorí ju niekoľko stanovíšť.

Prvým stanoviskom je fotobúdka, ktorá imituje fotografiu publikovanú na Instagrame. Vďaka tejto možnosti sa môžete na chvíľu stať súčasťou jedného z komunikačných kanálov popradských Kamzíkov. Pri fotení vás bude sprevádzať aj maskot Kamko.

Druhé stanovisko slúži na maľovanie tváre klubovými farbami a skrášľovanie sa tetovačkami s logom HK Poprad

Pre aktívnejších fanúšikov je pripravené tretie stanovisko. Na ňom si môžete vyskúšať streľbu na bránku s terčmi, ktorú poznáte aj z prestávkových súťaží. Hokejka a puk sú pre vás k dispozícii, na vás je už len ukázať šikovnosť a presnosť.

Mysleli sme aj na tých najmenších. Pre deti sme pripravili rôzne omaľovánky, ktoré si budú môcť vyfarbiť do klubových farieb.

Počas vybraných zápasov fanzónu oživí svojou prítomnosťou aj niekoľko hráčov z nášho kádra, ktorí nebudú figurovať na ľade zo zdravotných alebo iných dôvodov. Pre fanúšikov  tak nastane jedinečná príležitosť sa s nimi odfotiť a získať cenný suvenír v podobe podpiskarty aj s ich podpismi.

A samozrejme pre fanúšikov, ktorí chcú prejaviť svoju priazeň ku klubu, je k dispozícií mini fanshop s fanúšikovským tovarom a suvenírmi. 

Tešíme sa na vašu návštevu v novootvorenej fanzóne.