Miss Cheerleaders Tipsport Ligy aj s Popradčankou Paťkou
5. novembra 2019
Na slovíčko s maródom: Jørgen Karterud
6. novembra 2019

Kamzíci posilnili brankársky post, pod Tatry sa vracia Patrik Nechvátal!

S príchodom reprezentačnej prestávky logicky prichádza aj fáza, kedy má tím čas sa viac stmeliť, natrénovať situácie, v ktorých má mužstvo nedostatky a v prípade Kamzíkov aj zvyknúť si na nového trénera v kabíne. Táto pauza sa však dá využiť aj na posilnenie hráčskeho kádra, ktorý si jednu zmenu vyslovene pýtal. Táto zmena prišla už dnes a tak vám predstavujeme staro-nového Kamzíka, Patrika Nechvátala!

Sympatický český gólman je fanúšikom Popradu známy už z minulej sezóny, kedy po odchode Luku Gračnara zaujal post brankárskej dvojky za prekvapením sezóny, Tomášom Vošvrdom. Po ťažkom zranení sa prišiel ukázať práve pod Tatry, kde konieckoncov nesklamal, dokázal podržať tím, keď si to situácia vyžadovala a bol viac ako len spoľahlivou náhradou za svojho českého kolegu. “Kontaktoval ma pán Jurinyi s konkrétnou ponukou. Táto ponuka ma veľmi zaujala a s agentom sme to tak už len dotiahli do konca a rozhodli sme, že ďalej pôjdeme touto cestou,” objasnil zrod svojho prestupu 27-ročný teraz už bývalý brankár francúzskeho Nice. “Teším sa na pôsobenie v Poprade a tak som rád, že sa vraciam niekde, kde to poznám a viem, že to funguje,” doplnil Patrik.

Poprad pod novým trénerom ožil a postupne sa šplhá tabuľkou vyššie a vyššie. Liga je však tento rok veľmi vyrovnaná, čo si všimla aj najnovšia posila Podtatrancov, ktorá očakáva tuhé boje o každý tipsportligový bod. “Tá tabuľka je nesmierne vyrovnaná. Stačí nám jeden zápas vyhrať, jeden prehrať a vieme byť buď hore, alebo zase dole. Tak to však má byť, tá liga je veľmi vyrovnaná a od seba očakávam približne to čo minulý rok. Viem, že Tomáš tu je jednotka a ja teda budem rád, keď dostanem šancu. Budem sa snažiť podporovať tím, makať na tréningu, čakať na svoju šancu a veriť, že to nakoniec výjde,” uzavrel úvodné interview náš najnovší prírastok do bránkoviska Popradčanov.

Facebook komentáre